تردد در محورهای کوهستانی گیلان تنها با زنجیر چرخ امکان دارد

سرهنگ جاور صفاری در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس با اشاره به بارش برف در محورهای کوهستانی و ییلاقی استان گیلان، اظهار کرد: در حال حاضر همه محورهای گیلان با وجود بارش برف به جز پونل به خلخال باز است. وی با بیان اینکه محور پونل و خلخال از محدوده زندان به بعد به دلیل […]

سرهنگ جاور صفاری در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس با اشاره به بارش برف در محورهای کوهستانی و ییلاقی استان گیلان، اظهار کرد: در حال حاضر همه محورهای گیلان با وجود بارش برف به جز پونل به خلخال باز است.
وی با بیان اینکه محور پونل و خلخال از محدوده زندان به بعد به دلیل نبود ایمنی از بارش‌های هفته‌های گذشته مسدود شده است، گفت: در سایر محورهای با توجه به ادامه بارش‌ها تنها با زنجیر چرخ امکان پذیر است.
رئیس پلیس راه گیلان ادامه داد: هم اکنون بارش برف اسالم – خلخال، لارچشمه – ماسوله، سیاهکل – دیلمان، خصیل دشت املش، لشکان رودسر و بره سر رودبار ادامه دارد.
وی با تأکید بر اینکه شهروندان و مسافران با توجه به شرایط محورهای کوهستانی باید از سفر و ترددهای غیر ضرور در این محورها خودداری کنند، گفت: شهروندان برای تردد در این محورها وسایل گرمایشی و ایمنی به همراه داشته باشند.

منبع : خبرگزاری مهر