ترغیب برای مشارکت حداکثری تا پای صندوق‌های رای ادامه یابد

به گزارش سردبیر پرس، محمد حسین فرهنگی در جمع اعضای ستاد مردم یاران حجت الاسلام رئیسی در آذربایجان شرقی، با بیان اینکه انتخابات یک اراده جمعی است، تاکید کرد: نباید بی‌انگیزگی، نارضایتی یا تنبلی عاملی برای کاهش مشارکت مردم در انتخابات باشد؛ بر این اساس فراخوان مردمی ترغیب و تشویق برای شرکت گسترده در انتخابات […]

به گزارش سردبیر پرس، محمد حسین فرهنگی در جمع اعضای ستاد مردم یاران حجت الاسلام رئیسی در آذربایجان شرقی، با بیان اینکه انتخابات یک اراده جمعی است، تاکید کرد: نباید بی‌انگیزگی، نارضایتی یا تنبلی عاملی برای کاهش مشارکت مردم در انتخابات باشد؛ بر این اساس فراخوان مردمی ترغیب و تشویق برای شرکت گسترده در انتخابات توسط خود مردم انجام شود و در این بین نفوذ و تأثیر بازاریان و اصناف بسیار مؤثر است.
وی ادامه داد: همان طور که در دوره‌های گذشته، بازار تبریز نقش تاریخی خود را ایفا کرده است اکنون نیز باید پیشرو فراخوان عمومی برای شرکت اکثریت مردم در انتخابات باشند.
فرهنگی همچنین یادآوری کرد: همچنان که تبریز و آذربایجان در برهه‌های مختلف تاریخی نقش اساسی را ایفا کرده و پیشرو بودند در انتخابات نیز نقش نافذ و مؤثری را مردم این خطه ایفا کنند.
وی با اشاره به نقش ستادهای انتخاباتی نامزدهای انتخاباتی تاکید کرد: این ستادها مانند خیمه‌هایی هستند که پرچم انتخابات را برافراشته‌تر و تنور تبلیغات را داغ‌تر نگه داشتند.
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تلاش برای رفع تحریم‌ها از اولویت‌های حجت الاسلام رئیسی است، تشریح کرد: حجت‌الاسلام رئیسی معتقد به کوتاهی در مسائل بین المللی نیستند و پیگیر مسائل برجام خواهند شد و بر این اساس به برداشتن تحریم‌ها و رفع آنها معتقد هستند.
وی یادآوری کرد: رئیسی تاکنون جناحی عمل نکرده و آشنا به مشکلات کشور است.

منبع : مهر نیوز