تروریست ناشیِ داعشی بازداشت شد+ عکس

به گزارش سردبیر پرس به نقل از وبگاه بغداد الیوم، سازمان اطلاعات ارتش عراق امروز چهارشنبه با صدور بیانیه ای از بازداشت دو تروریست داعشی در استان نینوا در شمال این کشور خبر داد. بنابراین گزارش، یکی از این تروریست ها تصاویری ویدیویی از خودش منتشر کرده بود که وابستگی آنها به گروه تروریستی داعش […]

به گزارش سردبیر پرس به نقل از وبگاه بغداد الیوم، سازمان اطلاعات ارتش عراق امروز چهارشنبه با صدور بیانیه ای از بازداشت دو تروریست داعشی در استان نینوا در شمال این کشور خبر داد.
بنابراین گزارش، یکی از این تروریست ها تصاویری ویدیویی از خودش منتشر کرده بود که وابستگی آنها به گروه تروریستی داعش را به اثبات می رساند.
سازمان اطلاعات ارتش عراق در بیانیه خود آورده است: در راستای پیگیری تحرکات عناصر داعش برای اعمال مجازات علیه آنها، نیروهای امنیتی توانستند دو تروریست تحت تعقیب را بازداشت کنند.
براین اساس، یکی از این تروریست ها پس از به غنیمت گرفتن یک خودروی نظامی متعلق به ارتش عراق در سال ۲۰۱۷ از خود ویدیویی منتشر کرده بود که وی نیز در این عملیات بازداشت شده است.
انتشار همین کلیپ نیز یکی از عواملی بوده که باعث شده این تروریستِ ناشی به دست نیروهای امنیتی عراق بازداشت شود.
سازمان اطلاعات ارتش عراق تاکید کرده که تدابیر قانونی لازم در قبال این عناصر تروریستی اجرایی شده و پرونده آنها جهت مجازات قضایی به مراتب ذیربط ارجاع شده است.

منبع : مهر نیوز