تسلیت امام جمعه کرمانشاه و استاندار در پی درگذشت مادر شهیدان رضوان مدنی

امام جمعه کرمانشاه و استاندار در پیامی مشترک درگذشت مادر شهدای والامقام رضوان مدنی را تسلیت گفتند. به گزارش سردبیر پرس آیت الله علما نماینده ولی فقیه در استان و  امام جمعه کرمانشاه و بهمن امیری مقدم استاندار در پیامی مشترکی درگذشت بانوی ماجده و مومنه «حاجیه خانم ملک‌ناز قمری» والده مکرمه شهیدان هاشم، حسن […]

امام جمعه کرمانشاه و استاندار در پیامی مشترک درگذشت مادر شهدای والامقام رضوان مدنی را تسلیت گفتند. به گزارش سردبیر پرس آیت الله علما نماینده ولی فقیه در استان و  امام جمعه کرمانشاه و بهمن امیری مقدم استاندار در پیامی مشترکی درگذشت بانوی ماجده و مومنه «حاجیه خانم ملک‌ناز قمری» والده مکرمه شهیدان هاشم، حسن و حشمت‌الله رضوان مدنی را تسلیت گفتند.
در متن این پیام آمده است.انالله و انا الیه راجعونخانواده محترم شهیدان گرانقدر و والامقام شهدای رضوان مدنی
سلام علیکم
مادران معظم شهدا اسوه‌های صبر، ایمان، استقامت و بردباری هستند که با پایداری و اعتقاد راسخ به ارزش‌های والای اسلامی فرزندان عزیز خویش را در مکتب ناب حسینی و در مسیر پاسداشت آرمان‌های انقلاب اسلامی و برای دفاع از این آب و خاک و عزت و اقتدار ایران اسلامی با بصیرت و اخلاص هدیه و روانه میدان جهاد و شهادت کردند.
این مادر مومنه، صبور، انقلابی، ولایتمدار و عاشق اهل بیت (ع) که الگوی بردباری و شکیبایی بود؛ سال‌ها فراق فرزندان شهیدش را با افتخار و سرافرازی تحمل کرد و با ایمان و ایثار فرزندان و مجاهدانی سرافراز، دارای اعتقادات ناب و خالص را برای پاسداشت ارزش‌های الهی تقدیم اسلام و انقلاب عزیز کرد که خونشان امروز حافظ امنیت، آسایش، عزت و کیان ایران اسلامی است.
اینجانبان ضمن گرامیداشت و پاسداشت یاد و خاطره شهدای والامقام ایران اسلامی؛ درگذشت  این بانوی پارسا و فداکار را به روح مطهر آن شهیدان، بیت معزا، خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان و آزادگان، بازماندگان و مردم شهید پرور استان تسلیت عرض می‌نماییم و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحومه، فقیده سعیده و مادر مومنه علو مرتبه ربانی، رحمت واسعه الهی و همجواری با فرزندان شهیدش و برای بازماندگان، بستگان و وابستگان صبر و شکیبایی مسألت داریم.مصطفی علمانماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاهبهمن امیری مقدماستاندار کرمانشاه

منبع : سردبیر پرس