تشکیل تیم ویژه جهت پیگیری سوء قصد به جان رئیس کانون وکلا کرمانشاه

به گزارش سردبیر پرس، شهرام کرمی با اشاره به حادثه روز گذشته و سو قصد به جان رئیس کانون وکلای دادگستری استان کرمانشاه، اظهار کرد: پس از اطلاع از وقوع این حادثه بلافاصله با آقای بهروز رستمی تماس گرفته و ضمن دلجویی از ایشان شرح ماجرا حادثه را جویا شدم. وی افزود: طبق اظهارات رئیس […]

به گزارش سردبیر پرس، شهرام کرمی با اشاره به حادثه روز گذشته و سو قصد به جان رئیس کانون وکلای دادگستری استان کرمانشاه، اظهار کرد: پس از اطلاع از وقوع این حادثه بلافاصله با آقای بهروز رستمی تماس گرفته و ضمن دلجویی از ایشان شرح ماجرا حادثه را جویا شدم.
وی افزود: طبق اظهارات رئیس کانون وکلای استان کرمانشاه شامگاه دیروز (پنج شنبه) در محله نوبهار کرمانشاه چند جوان از ایشان تقاضا می‌کنند، تلفن همراه خود را در اختیارشان قرار دهد تا تماس تلفنی داشته باشند.
دادستان کرمانشاه تصریح کرد: پس از این درخواست، این چند جوان با ضربات مشت و لگد و سلاح سرد چاقو به رئیس کانون وکلا استان کرمانشاه حمله می‌کنند.
کرمی بیان کرد: مهاجمین سپس با سرقت گوشی از محل متواری می‌شوند و آقای رستمی هم به بیمارستان منتقل شده که خوشبختانه در حال حاضر حال ایشان مساعد است.
دادستان کرمانشاه از تشکیل تیم ویژه برای شناسایی و دستگیری متهمین خبر داد و گفت: همچنین با توجه به حساسیت موضوع فردا نشستی را با حضور رئیس کل دادگستری و فرماندهی نیروی انتظامی استان کرمانشاه برگزار خواهیم کرد.
کرمی با تاکید بر برخورد شدید و قاطع با عاملین این حادثه، عنوان کرد: مخلین امنیت بدانند دستگاه قضائی استان کرمانشاه با آنها برخورد عبرت آموز خواهد کرد و مجرمین خطرناک در چنگال قانون از هیچ‌گونه ارفاغی توسط قوه برخوردار نخواهند شد.

منبع : مهر نیوز