تشکیل «هیئت‌های اندیشه‌ورز علمی و مسئله‌محور» در لرستان

به گزاش سردبیر پرس، سرهنگ پاسدار علی ویسکرمی در اولین نشست هیئت اندیشه‌ورز بسیج اساتید استان لرستان در سال جدید (با موضوع تلاش برای تحقق شعار سال) گفت: هیئت‌های اندیشه‌ورز سازمان بسیج اساتید با رویکرد کاری شناسایی مشکلات جامعه و تلاش علمی و کاربردی برای کاستن از مشکلات تشکیل شده‌اند. وی بیان کرد: سازمان بسیج […]

به گزاش سردبیر پرس، سرهنگ پاسدار علی ویسکرمی در اولین نشست هیئت اندیشه‌ورز بسیج اساتید استان لرستان در سال جدید (با موضوع تلاش برای تحقق شعار سال) گفت: هیئت‌های اندیشه‌ورز سازمان بسیج اساتید با رویکرد کاری شناسایی مشکلات جامعه و تلاش علمی و کاربردی برای کاستن از مشکلات تشکیل شده‌اند.

وی بیان کرد: سازمان بسیج اساتید استان لرستان تلاش کرده است با تشکیل و فعالیت هیئت‌های مختلف اندیشه‌ورز متناسب با مشکلات و ظرفیت‌های استان لرستان، از ظرفیت نخبگانی استان لرستان برای ارائه راهکارهای علمی و کاربردی در جهت کاهش نظام مسائل استان لرستان، استفاده کند.

جانشین رئیس سازمان بسیج اساتید استان لرستان تصریح کرد: متناسب با شعار امسال که «تولید؛ دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین» است، هیئت اندیشه‌ورز در سازمان بسیج اساتید استان لرستان تشکیل شده است.

وی ادامه داد: این هیئت با بهره‌گیری از ظرفیت نخبگانی نظام دانشگاهی استان، حداکثر تلاش خود را خواهد کرد تا با ارائه راهکارهای دانش‌بنیان، تولید، کارآفرینی و اشتغال‌آفرینی در استان، گسترش یابد.

گفتنی است در این نشست، اعضای حاضر در نشست، دیدگاه‌ها و نقطه‌نظرات خود را در راستای کارآمدترسازی هیئت‌های اندیشه‌ورز دانشگاهی در راستای تحقق شعار سال، بیان کردند.

منبع : مهر نیوز