تصادف در محور سربیشه- نهبندان ۵ کشته و سه مجروح بر جای گذاشت

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سرهنگ علیرضا رضایی صبح دوشنبه به خبرنگاران اظهار کرد: ساعت ۸ و ۱۵ صبح امروز ۲۹ آبان با اعلام مرکز فوریت های پلیسی مبنی بر وقوع حادثه رانندگی در کیلومتر ۱۵ محور “” سربیشه به نهبندان ” بلافاصله مأموران و نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شدند. رئیس پلیس راه […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سرهنگ علیرضا رضایی صبح دوشنبه به خبرنگاران اظهار کرد: ساعت ۸ و ۱۵ صبح امروز ۲۹ آبان با اعلام مرکز فوریت های پلیسی مبنی بر وقوع حادثه رانندگی در کیلومتر ۱۵ محور “” سربیشه به نهبندان ” بلافاصله مأموران و نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شدند.
رئیس پلیس راه خراسان جنوبی افزود: مأموران با حضور در محل حادثه مشاهده کردند یک سواری پراید حامل سوخت قاچاق که از سربیشه به سمت نهبندان در حرکت بوده با یک سواری پراید که از سمت مقابل در حرکت بوده برخورد کرده است که خودروها دچار حریق شدند.
رضایی یادآور شد: در این سانحه متاسفانه ۵ نفر جان خود را از دست دادند و ۲ نفر نیز از سرنشینان پراید ویک نفر از افراد محلی که قصد کمک داشته مجروح شده که با اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.
وی با بیان اینکه علت تصادف در دست بررسی است، تصریح کرد: رانندگان با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی از هرگونه عجله و شتاب بی مورد پرهیز کنند تا شاهد اینگونه حوادث تلخ و ناگوار نباشیم.