تصادف ۲ کامیون در محور شاهرود-سبزوار / یک راننده جان باخت

مظفر محمد خانی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس، ضمن بیان اینکه ساعت حدود چهار بامداد روز دوشنبه برخورد دو کامیون در محور شاهرود-سبزوار به هلال احمر گزارش شد، ابراز داشت: بلافاصله با هماهنگی اورژانس یک آمبولانس از پایگاه میامی و نیروهای هلال احمر برای اجرای عملیات امداد و نجات به محل اعزام شد. وی […]

مظفر محمد خانی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس، ضمن بیان اینکه ساعت حدود چهار بامداد روز دوشنبه برخورد دو کامیون در محور شاهرود-سبزوار به هلال احمر گزارش شد، ابراز داشت: بلافاصله با هماهنگی اورژانس یک آمبولانس از پایگاه میامی و نیروهای هلال احمر برای اجرای عملیات امداد و نجات به محل اعزام شد.
وی بابیان اینکه شدت حادثه به حدی بود که منجر به فوت در دم یکی از راننده کامیون‌ها شده است، افزود: متأسفانه عدم توجه به جلو و خستگی و خواب‌آلودگی منجر به حوادث تلخ این‌چنین می‌شود که الزام به رعایت این نکات می‌تواند از بروز این حوادث پیشگیری کند.
مدیر عامل هلال احمر استان سمنان ضمن بیان اینکه با تلاش نیروها عملیات رهاسازی انجام و مصدوم حادثه به عوامل اورژانس تحویل داده شد، ابراز داشت: راننده دیگر دچار آسیب‌های جدی شده است که باید گفت رعایت سرعت مطمئن و فاصله طولی مناسب از سوی رانندگان منجر به این حوادث غیر قابل جبران نخواهد شد.