تصمیم جالب یحیی گل محمدی در ترکیب پرسپولیس

پرسپولیس روز گذشته در دیداری دوستانه به مصاف نساجی مازندران رفت که در پایان این بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید. نکته جالب توجه در این بازی حضور ۷ بازیکن تیم‌های پایه پرسپولیس در تقابل با نساجی مازندران بود. تیم‌های فوتبال پرسپولیس و نساجی در حالی روز گذشته در یک بازی تدارکاتی […]

پرسپولیس روز گذشته در دیداری دوستانه به مصاف نساجی مازندران رفت که در پایان این بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید. نکته جالب توجه در این بازی حضور ۷ بازیکن تیم‌های پایه پرسپولیس در تقابل با نساجی مازندران بود. تیم‌های فوتبال پرسپولیس و نساجی در حالی روز گذشته در یک بازی تدارکاتی به مصاف هم رفتند که حضور بازیکنان جوان در ترکیب سرخ‌پوشان از تصمیمات جالب یحیی گل‌محمدی بود.
به گزارش ایرنا، تیم فوتبال پرسپولیس تهران روز گذشته در دیداری دوستانه به مصاف نساجی مازندران رفت که در پایان این بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید.
نکته جالب توجه در این بازی حضور ۷ بازیکن تیم‌های پایه پرسپولیس در تقابل با نساجی مازندران بود. حسین حاجی‌زاده، مجید خزایی، سهیل صحرایی، امیررضا شیخی‌ راد، ابوالفضل اناری، محمد بادپا و علی‌اصغر شیخ‌الاسلامی بازیکنانی بودند که با نظر یحیی گل‌محمدی در این بازی به میدان رفتند.
تکل گل پرسپولیس نیز روی اثر گذاری مستقیم بازیکنان تیم‌های پایه این باشگاه به ثمر رسید. در دقیقه ۸۰ در حالی که بازی با برتری نساجی همراه، محمد مهدی احمدی توپ برگشتی روی شوت امیررضا شیخی راد که به تیرک دروازه خورده بود وارد دروازه نساجی کرد تا بازی با تساوی یک بر یک به پایان برسد.
حضور موثر این بازیکنان و نمایش جالب توجه آنها در این بازی می‌تواند گل‌محمدی و سرخ‌پوشان را به آینده امیدوار کند و می‌توانیم شاهد درخشش آنها در ترکیب پرسپولیس در سال‌های پیش رو باشیم.
گفتنی است تیم پرسپولیس باید روز سه‌شنبه از ساعت ۲۱:۳۰ در چارچوب هفته پنجم رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه مرسل پارک به مصاف تیم النصر عربستان برود.