تعداد جان باختگان کرونایی در کردستان به ۲۰۱۶ نفر رسید

فریدون عبدالملکی در گفت و گو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: در حال حاضر ۳۴ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری هستند. وی افزود: اکنون ۱۱ بیمار مبتلا به کرونا نیز در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند. سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کردستان اظهار داشت: طی ۲۴ ساعت اخیر نیز ۵ بیمار جدید […]

فریدون عبدالملکی در گفت و گو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: در حال حاضر ۳۴ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری هستند.
وی افزود: اکنون ۱۱ بیمار مبتلا به کرونا نیز در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کردستان اظهار داشت: طی ۲۴ ساعت اخیر نیز ۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا در استان شناسایی شدند و متأسفانه یک نفر جان خود را از دست داد.
عبدالملکی خاطرنشان کرد: آمار فوت شدگان بر اثر بیماری کرونا در کردستان از ابتدا تاکنون دو هزار و ۱۶ نفر است و شهرستان سنندج با ۸۸۸ نفر بیشترین تعداد متوفیان را داشته است.
وی با تأکید بر استفاده از ماسک و اهمیت پوشش همگانی واکسیناسیون جهت کنترل، پیشگیری از بیماری و انتقال آن به دیگران اظهار کرد: انتظار می‌رود شهروندان در اسرع وقت ترزیق واکسن کرونا را با مراجعه به مراکز تجمیعی واکسیناسیون و یا مراکز جامع خدمات سلامت انجام داده و سه نوبت آن را تکمیل کنند.

منبع : خبرگزاری مهر