تعداد شهرهای قرمز کرونایی هرمزگان افزایش یافت

به گزارش سردبیر پرس، فاطمه نوروزیان با بیان اینکه همزمان با سراسر کشور ۳۸۳۱ سالمند بالای ۸۰ سال در هرمزگان واکسن کرونا دریافت کردند، تصریح کرد: در رنگ بندی جدید شهرستان‌های میناب، بندرعباس، بندرخمیر، جاسک، بستک و قشم در وضعیت قرمز قرار دارند. وی با اشاره به اینکه همچنین شهرستان‌های پارسیان، بندرلنگه و کیش در […]

به گزارش سردبیر پرس، فاطمه نوروزیان با بیان اینکه همزمان با سراسر کشور ۳۸۳۱ سالمند بالای ۸۰ سال در هرمزگان واکسن کرونا دریافت کردند، تصریح کرد: در رنگ بندی جدید شهرستان‌های میناب، بندرعباس، بندرخمیر، جاسک، بستک و قشم در وضعیت قرمز قرار دارند.
وی با اشاره به اینکه همچنین شهرستان‌های پارسیان، بندرلنگه و کیش در وضعیت نارنجی و مابقی شهرستان‌ها در وضعیت زرد قرار دارند، اظهار کرد: با بستری شدن ۱۳۳ نفر جدید اکنون تعداد ۴۷۷ نفر در بیمارستان‌های استان بستری که از این تعداد ۷۷ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه (آی سی یو) هستند و حال ۱۳ نفر از آنها وخیم است.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان خاطرنشان کرد: در شبانه روز گذشته ۳ بیمار مبتلا به کرونا در هرمزگان جان باختند و شمار کل جان باختگان این بیماری در استان به ۱۱۶۳ نفر رسید.
نوروزیان با بیان اینکه جان باختگان سه خانم ۴۶ تا ۸۰ ساله از بندرعباس، قشم و کیش بودند، اضافه کرد: اکنون ۶۲۴۲ بیمار مبتلا به کرونا نیز در قرنطینه خانگی هستند.