تعطیلی صنوف ضررهای سنگینی به اقتصاد استان وارد کرده است

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، بعد از ظهر یکشنبه در جلسه ستاد مدیریت با کرونا با اشاره به روند افزایشی شیوع کرونا در استان، کاهش نظارت‌ها و دستورالعمل‌های بهداشتی را دو عامل اصلی این وضعیت دانست و افزود: متأسفانه میزان رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی از جمله استفاده از ماسک بسیار کاهش یافته است. وی با قدردانی […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، بعد از ظهر یکشنبه در جلسه ستاد مدیریت با کرونا با اشاره به روند افزایشی شیوع کرونا در استان، کاهش نظارت‌ها و دستورالعمل‌های بهداشتی را دو عامل اصلی این وضعیت دانست و افزود: متأسفانه میزان رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی از جمله استفاده از ماسک بسیار کاهش یافته است.
وی با قدردانی از تلاش کادر درمان، پرستاری و خدماتی در مقابله با کرونا، بر ضرورت تقویت نظارت‌ها از سوی فرمانداران و مدیران دستگاه‌های مربوطه تاکید کرد و افزود: یکی از ناراحت کننده ترین تدابیر کنترل بیماری کرونا تعطیلی صنوف است که متأسفانه با روند افزایشی بیماری طبق قانون باید اجرایی شود.
وی با اشاره به اینکه بارها در خصوص خطر عادی انگاری هشدار داده شده بود افزود: برای قطع زنجیره انتقال راهکاری جز پرهیز از تجمع و دورهمی و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی نداریم.
استاندار آذربایجان غربی از صدا و سیما و رسانه‌ها درخواست کرد تا در زمینه آگاه رسانی مردم بیش از پیش تلاش کنند.