تعمیرات اساسی مولد ۱۱ نیروگاه سیکل ترکیبی یزد توسط متخصصان داخلی

به گزارش سردبیر پرس به نقل از روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق یزد، سید محمدحسن جمال الدینی اظهار داشت: عملیات تعمیرات اساسی مولد کرافت شماره ۱۱ نیروگاه سیکل ترکیبی یزد برای اولین بار توسط کارشناسان و متخصصان نیروگاه سیکل ترکیبی یزد انجام خواهد شد. وی عنوان کرد: با توجه به فرا رسیدن زمان تعمیرات […]

به گزارش سردبیر پرس به نقل از روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق یزد، سید محمدحسن جمال الدینی اظهار داشت: عملیات تعمیرات اساسی مولد کرافت شماره ۱۱ نیروگاه سیکل ترکیبی یزد برای اولین بار توسط کارشناسان و متخصصان نیروگاه سیکل ترکیبی یزد انجام خواهد شد.
وی عنوان کرد: با توجه به فرا رسیدن زمان تعمیرات اساسی این مولد و با توجه به فرایند انتخاب پیمانکار تعمیرات توسط شرکت کارفرما (تولید شرق)، در نهایت این شرکت به عنوان پیمانکار اجرای تعمیرات اساسی انتخاب شده است.
جمال الدینی با اشاره به توان تخصصی همکاران نیروگاه در این زمینه ابراز امیدواری کرد: این عملیات برای اولین بار توسط شرکت انجام می‌شود و با برنامه‌ریزی و نظم خاص و به موقع انجام و واحد در موعد مقرر به شبکه برق کشور بازگردد.
گفتنی است؛ عملیات تعمیرات اساسی مولد G۱۱ کرافت نیروگاه یزد از نیمه آبان ماه با خروج مولد و هماهنگی دیسپاچینگ ملی شروع شده و به مدت ۱۵۰ روز پیش‌بینی شده است.

منبع : مهر نیوز