تعویق اختتامیه سی‌ و پنجمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاه‌ها

به گزارش سردبیر پرس به نقل از وزارت بهداشت، مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت از تعویق برگزاری آیین اختتامیه سی‌وپنجمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان دانشگاه‌های کشور که بنا بود یک‌شنبه ۲۲ فروردین ماه جاری در سالن همایش‌های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شود خبر داد. بنابر اعلام این مرکز، بر اساس […]

به گزارش سردبیر پرس به نقل از وزارت بهداشت، مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت از تعویق برگزاری آیین اختتامیه سی‌وپنجمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان دانشگاه‌های کشور که بنا بود یک‌شنبه ۲۲ فروردین ماه جاری در سالن همایش‌های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شود خبر داد.
بنابر اعلام این مرکز، بر اساس دستور ستاد ملی مقابله با کرونا به جهت شیوع بالای ویروس کرونا در کشور و همچنین قرمز شدن تهران به دلیل ابتلا و مرگ و میر بالا در اثر ابتلا به بیماری کووید ۱۹، برگزاری هر گونه مراسم، تجمع و همایشی تا عبور از خیز چهارم کرونا در کشور ممنوع اعلام شده است که بر این اساس اختتامیه جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان دانشگاه‌های کشور علی‌رغم تمامی برنامه‌ریزی‌های انجام شده لغو شد.
بر این اساس برگزاری این مراسم منوط به عادی‌تر شدن شرایط تهران به لحاظ شیوع ویروس کرونا و اعلام آن از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا خواهد بود.
مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت در خصوص زمان احتمالی برگزاری آیین اختتامیه سی‌وپنجمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاه‌های کشور اعلام کرده است با توجه به نزدیکی به ماه مبارک رمضان امید است با رعایت کردن دستورالعمل‌ها از سوی مردم  و عادی‌تر شدن شرایط، اختتامیه جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان در اواسط و یا انتهای ماه مبارک رمضان برگزار شود که اطلاع رسانی در این خصوص در زمان خود انجام خواهد شد.
پیش از این قرار بود سی‌ و پنجمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان دانشگاه‌های کشور مستقر در مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت از برگزاری اختتامیه جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان در ۲۲ فروردین‌ماه سال ۱۴۰۰ برگزار شود.