تقدیر از نوجوان نایب قهرمان تکواندو آسیا درپی حمایت ازکودکان غزه

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، علی رجبی مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران به همراه کوروش ابراهیم نژاد گرجی فرماندار فریدونکنار و جمعی از مسئولان عصر سه شنبه با «امیر رضا قربانی» دارنده مدال نقره رقابت‌های تکواندو قهرمانی نوجوانان آسیا دیدار کردند. امیر رضا قربانی از رقابت و رویارویی با نماینده رژیم صهیونسیتی در مسابقات […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، علی رجبی مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران به همراه کوروش ابراهیم نژاد گرجی فرماندار فریدونکنار و جمعی از مسئولان عصر سه شنبه با «امیر رضا قربانی» دارنده مدال نقره رقابت‌های تکواندو قهرمانی نوجوانان آسیا دیدار کردند.
امیر رضا قربانی از رقابت و رویارویی با نماینده رژیم صهیونسیتی در مسابقات جهانی خودداری کرده بود.
علی رجبی مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران، اظهار داشت: باید تقدیر شایانی از این قهرمان صورت بگیرد چون این نوجوان، سرلوحه همه جوانان است و این قهرمانان با این رسم پهلوانی به الگوی خاص ورزشکاران دیگر تبدیل خواهند شد.
رجبی خواستار ادامه راه این پهلوان شد و افزود: این روزها همه کشورها ماهیت و رفتار این رژیم کودک‌کش را متوجه شدند و این رفتار نوجوان قهرمان ما، مشت محکمی بر دهان این رژیم است. همیشه گفتیم که ما دنبال یک قهرمان انقلابی، دینی و اسلامی هستیم و این نوجوان نمونه بارز همین قهرمانان است.

منبع : مهر نیوز