تقدیر استاندار مرکزی از دانش آموزان اراکی برتر کنکور

به گزارش سردبیر پرس، فرزاد مخلص الائمه با خانواده دانش آموزان برتر کنکور شهر اراک علیرضا ملک حسینی و خانم مطهره قربانعلی دیدار و از تلاش‌های این عزیزان در کسب رتبه یک رقمی کنکور قدر دانی کرد. استاندار همچنین با خانواده دانش‌آموز نخبه امیرمهدی هدایتی پور که در سه المپیاد ریاضی، کامپیوتر و فیزیک رتبه […]

به گزارش سردبیر پرس، فرزاد مخلص الائمه با خانواده دانش آموزان برتر کنکور شهر اراک علیرضا ملک حسینی و خانم مطهره قربانعلی دیدار و از تلاش‌های این عزیزان در کسب رتبه یک رقمی کنکور قدر دانی کرد.
استاندار همچنین با خانواده دانش‌آموز نخبه امیرمهدی هدایتی پور که در سه المپیاد ریاضی، کامپیوتر و فیزیک رتبه کشوری آورده و نماینده ایران در المپیاد جهانی فیزیک هستند نیز دیدار کرد.
با انتشار اسامی نفرات برتر کنکور سراسری ۱۴۰۱ در گروه‌های آزمایشی علوم تجربی، علوم انسانی، ریاضی و فنی، زبان‌های خارجه و هنر علیرضا ملک حسینی از اراک نفر سوم گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی و نفر سوم گروه زبان‌های خارجه کنکور سراسری ۱۴۰۱ را به خود اختصاص داد و خانم مطهره قربانعلی از اراک هم عنوان نهم گروه آزمایشی علوم انسانی کنکور سراسری ۱۴۰۱ را کسب کرد.