تقویت امید در جامعه مستلزم کار و تلاش جهادی است

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، روح الله سلگی عصر سه شنبه و در جریان ملاقات مردمی در محل استانداری افزود: قطع جریان گاز در ادارات، سازمانها و دستگاههای دولتی با هدف تامین مطمئن گاز بخش خانگی اقدام هوشمندانه بود. این مسئول سیاسی با تاکید بر عزم قاطع دولت سیزدهم در جلب رضایت مردم ادامه داد: […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، روح الله سلگی عصر سه شنبه و در جریان ملاقات مردمی در محل استانداری افزود: قطع جریان گاز در ادارات، سازمانها و دستگاههای دولتی با هدف تامین مطمئن گاز بخش خانگی اقدام هوشمندانه بود.
این مسئول سیاسی با تاکید بر عزم قاطع دولت سیزدهم در جلب رضایت مردم ادامه داد: تامین رفاه مردم اولویت نخست دولت سیزدهم است و مدیرانی که در راستای تامین منافع مردم حرکت نکنند، جایگاهی در دولت سیزدهم ندارند.
سلگی اظهار کرد: حکمرانی گازی اخیر دولت الگوی تمام عیار مردم دوستی و مردم داری دولت سیزدهم است.
وی با اشاره به تلاش دولت در راستای حل چالش های اساسی کشور افزود: دولت با شناخت تنگناهای اساسی کشور بویژه در حوزه اقتصاد و معیشت راهکارهای چاره ساز را مدنظر دارد.
معاون استاندار مازندران گفت: همکاری مردم و دولت تنها راه برون رفت از مشکلات اساسی کشور است.
وی با تاکید بر اشراف دولت به امور حیاتی کشور افزود: با تسلط دولت به امور و اتخاذ تدابیر اصولی شرایط کشور بهبود خواهد یافت و تقویت امید در کشور مستلزم کار و تلاش جهادی در عرصه خدمات رسانی و فتح قله های پیشرفت است.

منبع : مهر نیوز