تقویت و رشد ورزش مرکزی در گرو تعامل و همکاری با جامعه دانشگاهی

به گزارش سردبیر پرس، سید مسیح قائم مقامی صبح شنبه در نشست هم اندیشی با رؤسای دانشکده‌های ورزش استان مرکزی، اظهار کرد: اکنون بسیاری از اقشار ورزشکار استان مرکزی در دانشگاه‌های مختلف تحصیل می‌کنند که باید از این فرصت و توانمندی‌ها در راستای رشد و ارتقای ورزش استان مرکزی بیشترین بهره‌گیری را کرد. معاون ورزشی […]

به گزارش سردبیر پرس، سید مسیح قائم مقامی صبح شنبه در نشست هم اندیشی با رؤسای دانشکده‌های ورزش استان مرکزی، اظهار کرد: اکنون بسیاری از اقشار ورزشکار استان مرکزی در دانشگاه‌های مختلف تحصیل می‌کنند که باید از این فرصت و توانمندی‌ها در راستای رشد و ارتقای ورزش استان مرکزی بیشترین بهره‌گیری را کرد.
معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی با بیان اینکه یکی از الزامات توسعه ورزش، همکاری دانشگاه‌ها با سازمان‌ها و ادارات برای ارتقای سطح فعالیت‌های اجرایی است، افزود: چنانچه جامعه این دیدگاه را نسبت به دانشگاه داشته باشد، بخش اعظمی از مشکلات و چالش‌های موجود برطرف می‌شود.
قائم مقامی افزود: به طور حتم با تعامل و همکاری دوجانبه دانشگاه‌ها و اداره کل ورزش و جوانان، دستاورد ارزشمندی برای مردم استان به همراه داشته باشد.
وی تاکید کرد: برگزاری دوره‌های مربیگری با مشارکت دانشگاه‌ها، تهیه طرح جامع اطلس ورزش استان، اجرای طرح آمایش سرزمینی در حوزه ورزش با مشارکت دانشگاه‌ها، هدایت طرح‌های پژوهشی، طرح‌ها و پایان نامه‌های دانشجویی به سمت نیاز میدانی حوزه ورزش در استان، ارتقای سطح مرکز ورزش قهرمانی و حرفه‌ای همچنین ارائه تفاهم نامه در راستای مشارکت اداره کل ورزش و جوانان با دانشگاه‌ها در حوزه‌های مختلف از موضوعاتی است که در راستای افزایش نشاط اجتماعی و تقویت و توسعه ورزش استان مرکزی مورد توجه ویژه قرار گیرد.