تقویم فارسی میزیتو چیست؟

بسیاری از شرکت‌ها و مجموعه‌هایی که به صورت پروژه‌محور فعالیت می‌کنند با نرم‌افزار کاربردی میزیتو آشنا هستند. میزیتو یک ابزار مناسب برای مدیریت پروژه‌ها و کسب‌وکارهای مختلف به‌صورت آنلاین است که خدمات متفاوتی را به کاربران خود ارائه می‌کند. امروزه هزاران شرکت برای هوشمندسازی روند انجام پروژه‌ها از این نرم‌افزار استفاده می‌کنند. تقویم فارسی میزیتو […]

بسیاری از شرکت‌ها و مجموعه‌هایی که به صورت پروژه‌محور فعالیت می‌کنند با نرم‌افزار کاربردی میزیتو آشنا هستند. میزیتو یک ابزار مناسب برای مدیریت پروژه‌ها و کسب‌وکارهای مختلف به‌صورت آنلاین است که خدمات متفاوتی را به کاربران خود ارائه می‌کند. امروزه هزاران شرکت برای هوشمندسازی روند انجام پروژه‌ها از این نرم‌افزار استفاده می‌کنند. تقویم فارسی میزیتو به عنوان یکی از امکانات فوق‌العاده این نرم‌افزار شناخته می‌شود که مزایای فراوانی دارد. میزیتو به منظور از بین بردن وابستگی خود به سایر نرم‌افزارها اقدام به ایجاد تقویم اختصاصی کرده است. تمامی اعضای تیم و مدیر پروژه می‌توانند به سادگی برای زمان‌بندی، برنامه‌ریزی و آشنایی با وظایف خود از این تقویم استفاده کنند.

مزایای استفاده از تقویم فارسی میزیتو
استفاده از این میزیتو به عنوان نرم افزار مدیریت پروژه با تقویم فارسی برای اعضای تیم و مدیران پروژه مزایای فراوانی دارد. مدیران پروژه‌ها می‌توانند در دو بخش پروژه و وظایف به تقویم دسترسی داشته باشند و برای انجام پروژه در مدت زمان تعیین شده برنامه‌ریزی کنند. از طرف دیگر، اعضای تیمی که در حال کار بر روی پروژه هستند نیز می‌توانند با مراجعه به تقویم از وظایف خود در هر روز مطلع شوند و این وظایف را از یکدیگر تفکیک کنند. شما می‌توانید با استفاده از این تقویم فارسی به سادگی وظایف انجام‌شده را از سایر وظایف جدا کنید. در ادامه به برخی از مهم‌ترین مزایای تقویم میزیتو می‌پردازیم.
تقویم میزیتو مطابق با تقویم شمسی طراحی شده است!
قابلیت استفاده از تاریخ‌های شمسی و مشاهده وظایف و فعالیت‌های خود در این تاریخ‌ها یکی از مهم‌ترین مزایای تقویم فارسی میزیتو به شمار می‌رود. استفاده از تقویم‌های میلادی ممکن است باعث به وجود آمدن برخی ناهماهنگی‌ها در میان اعضای تیم و مدیران پروژه شود. زیرا ممکن است در بسیاری از مواقع، کاسردبیر پرسن و مدیران در هنگام تبدیل کردن تاریخ‌های میلادی به شمسی دچار خطا شوند.
همین خطای کوچک ممکن است که باعث طولانی‌تر شدن مدت زمان اجرای پروژه یا حتی در برخی از موارد باعث شکست کامل آن شود. به همین علت بسیاری از شرکت‌های داخلی برای جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی از تقویم فارسی میزیتو استفاده می‌کنند. شما می‌توانید در تقویم میزیتو وظایف هر یک از اعضای تیم را براساس تاریخ‌های شمسی تعریف کنید.
امکان فیلتر کردن پروژه‌ها برای اعضای تیم و مدیران
یکی از مزایا و ویژگی‌های مهم تقویم فارسی میزیتو که باعث متمایز شدن میزیتو از سایر نرم‌افزارهای مشابه می‌شود، قابلیت فیلتر کردن وظایف و فعالیت‌ها است. شما می‌توانید به کمک تنظیمات و فیلترهای خاصی که در این تقویم ایجاد شده‌اند، وظایف خود را به صورت‌های مختلف دسته‌بندی کنید. به عنوان مثال، شما می‌توانید فعالیت‌های پایان‌یافته را از سایر فعالیت‌ها تفکیک کنید. همچنین اعضای تیم پروژه می‌توانند به کمک این فیلتر متوجه شوند که چه فردی وظایف روزانه را برای آن‌ها تعریف کرده است و به این صورت، وظایف را از یکدیگر تفکیک کنند.
همچنین این قابلیت می‌تواند برای مدیران پروژه‌ها نیز بسیار مفید باشد. مدیران پروژه‌ها می‌توانند با استفاده از تقویم موجود در منوی وظایف، فعالیت‌های هر یک از کاسردبیر پرسن را تفکیک کنند و با دقت بیشتری عملکرد هر یک از اعضای تیم را زیر نظر بگیرند. اعضای تیم باید توجه داشته باشند که بخش سربرگ تقویم تنها برای مدیران پروژه قابل مشاهده است.

ایجاد هماهنگی بیشتر و سهولت در مدیریت پروژه
از دیگر مزایای مهم تقویم فارسی میزیتو می‌توان به ایجاد هماهنگی میان اعضای تیم اشاره کرد. هر یک از اعضا می‌توانند وظایف خود را به صورت تفکیک‌شده در تقویم وظایف مشاهده کنند و با برنامه‌ریزی دقیق، وظایف را پیش از ددلاین تعیین‌شده به انجام برسانند. از طرف دیگر، استفاده از تقویم فارسی میزیتو به مدیران پروژه‌های مختلف کمک می‌کند که بتوانند پروژه‌های خود را با دقت و سادگی بیشتری مدیریت کنند. برنامه‌ریزی دقیق برای پیشبرد پروژه می‌تواند باعث افزایش بازدهی اعضای تیم شود.
مهم‌ترین قابلیت‌های تقویم میزیتو
تقویم فارسی میزیتو یکی از بهترین ابزارهای نرم‌افزار میزیتو برای مدیریت پروژه‌ها به صورت آنلاین است. مدیران پروژه‌ها می‌توانند با استفاده از بخش‌هایی مانند بخش «وظایف همه کاربران» تمامی فعالیت‌های تعریف‌شده برای اعضای مختلف تیم پروژه را مشاهده کنند. همچنین مدیران می‌توانند فعالیت‌ها را با توجه به فیلترهای موجود در تقویم میزیتو دسته‌بندی کنند. در ادامه با برخی از کاربردی‌ترین قابلیت‌های تقویم فارسی نرم‌افزار میزیتو آشنا می‌شویم.
تعریف وظایف برای اعضای تیم
تقویم میزیتو فرایند مدیریت و برنامه‌ریزی برای انجام پروژه را برای مدیران پروژه بسیار ساده می‌کند. یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های تقویم میزیتو که باعث ساده‌تر شدن کار مدیران برای تقسیم وظایف می‌شود، امکان ایجاد وظایف مختلف در تقویم است. شما می‌توانید با استفاده از این قابلیت، وظایف عادی، وظایف خاص و وظایف تکرارشونده را برای اعضای تیم خود تعریف کنید.
امکان زمان‌بندی برای فعالیت‌های بدون زمان
در قسمت بالای تقویم میزیتو بخشی به نام وظایف بدون زمان وجود دارد. همان‌طور که از نام این بخش پیدا است، هنوز زمانی برای انجام فعالیت‌های تعریف‌شده در این بخش تعیین نشده است. شما می‌توانید این وظایف بدون زمان را در تقویم فارسی میزیتو به یک تاریخ خاص منتقل کنید. بخش وظایف بدون زمان برای برنامه‌ریزی در مراحل مختلف انجام پروژه به مدیران پروژه‌ها کمک قابل توجهی می‌کند.
نمایش جزئیات هر یک از وظایف
یکی دیگر از بخش‌های جذاب و کاربردی تقویم میزیتو نمایش کامل عناوین نام دارد. شما با انتخاب این گزینه می‌توانید تمام جزئیات مربوط به هر یک از وظایف خود مانند ساعت و توضیحات عمومی مربوط به آن وظیفه را مشاهده کنید. در حالت عادی و در صورت فعال نبودن این گزینه، جزئیات تمامی وظایف اعضای تیم به صورت خلاصه نمایش داده می‌شود. در نتیجه اگر شما نیاز به کسب اطلاعات بیشتر درباره هر پروژه داشته باشید، می‌توانید از این قابلیت جذاب تقویم فارسی میزیتو استفاده کنید.

مدیریت پروژه با نرم‌افزار و تقویم میزیتو
شما برای اجرایی کردن پروژه‌های دورکار نیاز به استفاده از یک ابزار مناسب برای مدیریت پروژه دارید. نرم‌افزار فارسی میزیتو با فراهم آوردن تجربه مدیریت دقیق، حرفه‌ای و منظم توانسته است به یکی از کاربردی‌ترین ابزارها برای مدیریت انواع پروژه‌ها به صورت آنلاین تبدیل شود. از امکانات منحصربه‌فرد این نرم‌افزار می‌توان به تقویم فارسی میزیتو اشاره کرد.
تقویم میزیتو ابزاری کاربردی برای تعریف وظایف و نظارت بر نحوه پیشبرد پروژه‌ها است که مدیران و اعضای تیم می‌توانند به سادگی از آن استفاده کنند. تعریف وظایف، تعیین زمان برای وظایف بدون زمان و امکان دسته‌بندی وظایف با استفاده از فیلترها از مهم‌ترین قابلیت‌های تقویم میزیتو به شمار می‌آیند. شما می‌توانید برای استفاده از خدمات نرم‌افزار میزیتو به وبسایت میزیتو به آدرس mizito.ir مراجعه کنید.