تلاش جهاد دانشگاهی برای جذب بیشتر شرکت‌ها در حوزه فرهنگی

رئیس جهاد دانشگاهی با اشاره به ایجاد دهکده فناوری، گفت: در تلاش هستیم تا تعداد بیشتری شرکت در حوزه فرهنگی جذب کنیم. به گزارش سردبیر پرس، حسن مسلمی نائینی امروز در مراسم افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پارک ملی علوم، فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی در محل دانشگاه علم و فرهنگ، با اشاره به فعالیت‌های پارک ملی علوم، فناوری‌های نرم […]

رئیس جهاد دانشگاهی با اشاره به ایجاد دهکده فناوری، گفت: در تلاش هستیم تا تعداد بیشتری شرکت در حوزه فرهنگی جذب کنیم.
به گزارش سردبیر پرس، حسن مسلمی نائینی امروز در مراسم افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پارک ملی علوم، فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی در محل دانشگاه علم و فرهنگ، با اشاره به فعالیت‌های پارک ملی علوم، فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی، افزود: در تلاش هستیم تا آن را تبدیل به دهکده فناوری‌ کنیم تا تیم‌ها و شرکت‌های بیشتری در آن جذب شود.
وی با اشاره به جذب ۱۵۰ شرکت در پارک ملی علوم، فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی، یادآور شد: در حال حاضر حدود ۵۰۰ تیم درخواست استقرار در این پارک را دارند.
ایمانی خوشخو، رئیس پارک ملی علوم، فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی نیز در این مراسم این پارک را به عنوان تنها پارک موضوعی و تخصصی در حوزه فرهنگ و هنر دانست و یادآور شد: در مدت تاسیس این پارک با حضور نخبگان بخش فرهنگی، تجربیات خوبی به دست آمده است.
وی با اشاره به جایگاه فرهنگ در کشور، گفت: نخبگان توانستند حوزه فرهنگ را به بخش مولد تبدیل کنند، در حالی که همواره حوزه فرهنگ بخشی بوده که نیاز به حمایت داشته است.
انتهای پیام