تلاش کمیسیون تلفیق مجلس برای افزایش بودجه ناجا

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سارا فلاحی روز جمعه در دیدار با فرمانده انتظامی استان اظهار داشت: با توجه به اینکه در شرایط سختی در منطقه زندگی می‌کنیم بایستی بودجه امنیتی و دفاعی خود را جدا از سایر ردیف بودجه‌ها محکم ببندیم. عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس به بحث بهر گیری دشمن از فضای مجازی […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سارا فلاحی روز جمعه در دیدار با فرمانده انتظامی استان اظهار داشت: با توجه به اینکه در شرایط سختی در منطقه زندگی می‌کنیم بایستی بودجه امنیتی و دفاعی خود را جدا از سایر ردیف بودجه‌ها محکم ببندیم.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس به بحث بهر گیری دشمن از فضای مجازی برای ضربه زدن به کشور اشاره کرد و گفت: دشمن، امروز با انسجام خود در این زمینه، فضای مجازی را به قتلگاه اندیشه‌ها و ارزش‌هایی که ما برای آن خون داده‌ایم مبدل کرده است.
نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در کشوری مثل آمریکا و حتی کشورهای پیرامونی کشورمان، بودجه نیروهای مسلح که بیشترین بار دفاعی و امنیتی را بر دوش می کشند به صورت ویژه دیده می‌شود.
وی گفت: امروز نیروی انتظامی در جای جای کشور حجم عظیمی از ماموریت‌ها را برای تحقق امنیت پایدار انجام می‌دهد، اما اجرای موفق این ماموریت‌ها با دست خالی و عدم هزینه و حقوق مناسب برای کارکنان به صورت کامل میسر نمی‌شود.
فلاحی گفت: امروز در مقابل یک جنگ نابرابر قرار داریم و ما پیشنهاد دادیم که باید برای اینکه امنیت داشته باشیم، بودجه نیروهای مسلح و خصوصاً ناجا را جدا از سایر بودجه‌های عمومی ببندیم.
نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: امیدواریم که همه با هم بتوانیم به نحو مطلوب امنیت مردم را برقرار کنیم و ما هم در مجلس تلاش خواهیم کرد تا رضایتمندی و اعتماد مردم را افزایش دهیم.

منبع : مهر