تمام تلاش خود را برای رضایت مردم یزد به کار خواهم گرفت

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، مهران فاطمی ظهر یکشنبه در دیدار با ائمه جمعه استان یزد اظهار داشت: برای بررسی مشکلات شهرستان ها و تکمیل پروژه ها، به صورت مستمر به شهرستان های استان سفر کرده و از نزدیک در جریان مشکلات مردم قرار خواهیم گرفت. فاطمی تصریح کرد: این دولت محکوم به موفقیت است […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، مهران فاطمی ظهر یکشنبه در دیدار با ائمه جمعه استان یزد اظهار داشت: برای بررسی مشکلات شهرستان ها و تکمیل پروژه ها، به صورت مستمر به شهرستان های استان سفر کرده و از نزدیک در جریان مشکلات مردم قرار خواهیم گرفت.
فاطمی تصریح کرد: این دولت محکوم به موفقیت است و مردم به این دولت و مسئولان برای رفع مشکلات امید بسته اند و تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد تا رضایت خداوند متعال و مردم استان را جلب نمائیم.
ائمه جمعه استان یزد نیز در این دیدار ضمن تبریک به استاندار جدید به بیان دیدگاه ها و نظرات خود در موضوعات فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی استان پرداختند و آمادگی مجدد خود را برای همکاری با مسئولان استان اعلام کردند.
توجه به تحصیل، اشتغال، ازدواج و مسکن جوانان، توجه به گردشگری استان و تهیه پیوست فرهنگی برای آن، توجه به شایسته سالاری در عزل و نصب ها، هماهنگی و همکاری بیشتر نهادها و سازمان های فرهنگی استان با هم، کار و تلاش مضاعف مسئولان و برگرداندن امید به جامعه، حمایت از تولیدات با کیفیت داخلی از مهمترین مباحث مطرح شده توسط ائمه جمعه استان در نشست با استاندار بود.

منبع : مهر نیوز