تمام ظرفیت‌ها برای برگزاری پرشور انتخابات به کار گرفته شود

به گزارش سردبیر پرس، مهدی مهرور صبح چهارشنبه در جلسه توجیهی اعضای هیأت بازرسی انتخابات شهرستان ساوجبلاغ که با حضور رئیس و دبیر هیأت بازرسی استان البرز در شهر جدید هشتگرد برگزار شد، ابراز امیدواری کرد با همدلی و همفکری همه دست‌اندرکاران، انتخاباتی شفاف و سالم در شهرستان ساوجبلاغ برگزار شود. وی بیان کرد: اعضای […]

به گزارش سردبیر پرس، مهدی مهرور صبح چهارشنبه در جلسه توجیهی اعضای هیأت بازرسی انتخابات شهرستان ساوجبلاغ که با حضور رئیس و دبیر هیأت بازرسی استان البرز در شهر جدید هشتگرد برگزار شد، ابراز امیدواری کرد با همدلی و همفکری همه دست‌اندرکاران، انتخاباتی شفاف و سالم در شهرستان ساوجبلاغ برگزار شود.

وی بیان کرد: اعضای هیأت بازرسی به عنوان چشم بینا و گوش شنوای ما، مسائل مربوط انتخابات را رصد می‌کنند و با دقت و حساسیت وقایع مختلف قبل، حین و بعد از انتخابات را زیر نظر دارند تا شاهد تخلفی در این امر مهم در شهرستان ساوجبلاغ نباشیم.

فرماندار ساوجبلاغ تصریح کرد: دغدغه امروز ما تلاش برای حضور حداکثری و مشارکت بالای مردم در انتخابات پیش رو است و تاکنون هم چندین نشست در قالب سلسله همایش‌های جشن حضور با مشارکت و همراهی اقشار مختلف برگزار شده است که با استقبال خوبی هم روبه‌رو شده است.

وی متذکر شد: باید در ادامه راه و روزهای منتهی به انتخابات با استفاده از تمامی ظرفیت‌های موجود، تمامی تلاش خودمان را صرف مشارکت‌بخشی و افزایش حضور در انتخابات کنیم تا شاهد درخشش نظام و در نهایت منجر به تحقق لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب و تجدید پیمان با آرمان‌های انقلاب و افتخاری دیگر برای شهرستان همیشه سرافراز ساوجبلاغ شود.

منبع : خبرگزاری مهر