تمام محورهای ارتباطی آذربایجان غربی باز است/ زمزیران مه آلود شد

ایرج دست نشان در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس، اظهار کرد: با توجه به وجود مه در محور زمزیزان و بارش نقطه‌ای خفیف در برخی مناطق دیگر از رانندگان تقاضا می‌شود به دلیل کاهش دید افقی با سرعت مطمئنه و رعایت فاصله طولی رانندگی کنند. وی ادامه داد: برای سهولت تردد پیش از سفر با […]

ایرج دست نشان در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس، اظهار کرد: با توجه به وجود مه در محور زمزیزان و بارش نقطه‌ای خفیف در برخی مناطق دیگر از رانندگان تقاضا می‌شود به دلیل کاهش دید افقی با سرعت مطمئنه و رعایت فاصله طولی رانندگی کنند.
وی ادامه داد: برای سهولت تردد پیش از سفر با تلفن گویای ١۴١ مدیریت راه‌های استان که به صورت شبانه روزی پاسخگوی همشهریان است تماس گرفته و از وضعیت محور مورد نظر اطلاعات کامل را کسب کنید.
دست نشان افزود: از هم‌استانی ها درخواست می‌شود به هنگام رانندگی در روزهای بارندگی از سالم بودن سیستم روشنایی وسیله نقلیه، لاستیک‌ها، سیستم گرمایشی و برف پاک کن اطمینان حاصل کنند.
همچنین امروز با توجه به بارش شدید باران، مه غلیظ در گردنه‌های کوهستانی استان از جمله قوشچی در محور مواصلاتی سلماس -ارومیه حاکم و دید افقی بسیار کاهش یافته است.

منبع : مهر نیوز