تمام کشتار مردم غزه به حساب آمریکایی‌ها است

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سردار رمضان شریف سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اجتماع راهپیمایان قم در حمایت از مردم مظلوم فلسطین که در حرم مطهر حضرت معصومه (س) برگزار شد اظهار داشت: رژیم غاصب صهیونیستی شکست را در سالهای اخیر پذیرفته و دور خود دیوار بتنی کشیده بود، اما مردم فلسطین خواستار تحقق […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سردار رمضان شریف سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اجتماع راهپیمایان قم در حمایت از مردم مظلوم فلسطین که در حرم مطهر حضرت معصومه (س) برگزار شد اظهار داشت: رژیم غاصب صهیونیستی شکست را در سالهای اخیر پذیرفته و دور خود دیوار بتنی کشیده بود، اما مردم فلسطین خواستار تحقق آزادی سرزمین‌های مادری خود و بیت المقدس هستند.
وی بیان داشت: امام راحل این وعده را دادند که اسرائیل از صفحه روزگار محو می‌شود و این تکلیف فرزندان امام در سراسر عالم بوده که این امر را محقق کنند.
سخنگوی سپاه با بیان اینکه رژیم صهیونیستی از بمباران هوایی غزه و کشتن زنان و کودکان راه به جایی نخواهند برد بیان داشت: صهیونیست‌ها ادعا داشتند اگر روزی همه کشورهای عربی با هم متحد بشوند، قادر نخواهند بود شکست نظامی را به آنان تحمیل کنند.
سخنگوی سپاه گفت: شاگردان الهام گرفته از مکتب امام راحل در جنگ ۳۳ روزه لبنان اولین شکست نظامی را بر اسرائیل تحمیل کردند.
سردار شریف ابراز داشت: در دهه اخیر رژیم صهیونیستی برای آنکه رصد کاملی از فلسطینی‌ها داشته باشد به استفاده از تجهیزات نوین امنیتی و اطلاعاتی روی آورد، با این حال رزمندگان حماس در عملیات طوفان الاقصی توانست با عبور از دیوارهای بتنی در عمق ۴۳ کیلومتری شهرک‌های صهیونیستی نفوذ کرده و صهیونیست‌ها را از مقر خود بیرون آوردند که این امر موجب شد اقتدار رژیم صهیونسیتی فرو بریزد.
سخنگوی سپاه پاسداران ادامه داد: امروز ۴۳ روز از آغاز عملیات طوفان الاقصی و حملات رژیم صهیونیستی می‌گذرد، اما اسرائیل همچنان سرگردان است.
سردار شریف افزود: بمباران کردن یک شهر فاقد پدافند هوایی و خراب کردن خانه‌ها و بیمارستان‌ها اقتدار نظامی نیست، بلکه آنان آبروی هر چه نظامی بوده را برده‌اند.
سخنگوی سپاه بیان داشت: تمامی جنگ‌ها در دنیا آداب و رسومی دارد، اما اسرائیلی‌ها نمی‌توانند بر شکست خود غلبه کنند و به همین دلیل دیوانه وار به غزه حمله کردند.
وی با بیان اینکه در علمیات طوفان الاقصی سه هزار رزمنده حماس حضور داشتند که تنها هزار نفر از آنان مأموریت خود را انجام دادند افزود: دو هزار نفر از رزمندگان حماس هنوز منتظر شکار صهیونیست‌ها هستند و دستاورد صهیونیست‌ها غیر از بردن آبروی خود، چیز دیگری نبود.
سردار شریف گفت: بمبماران کردن غزه هنر نیست، بلکه نفوذ نیروهای حماس در سرزمین‌های اشغالی هنر است و در عملیات طوفان الاقصی چشم و گوش صهیونیست‌ها کر و کور شد و آنان توانستند نظامی‌ها را به اسارت گرفته و تجهیزات شأن را به غنیمت بگیرند.
سخنگوی سپاه با بیان اینکه اسرائیل ادعا می‌کرد چهارمین ارتش دنیا است افزود: امروز جهان دید که چگونه شکست خوردند و نظامی‌ها فرار کردند و اگر آمریکایی‌ها دیرتر به داد آنان می‌رسید الان چیزی از آنان باقی نمی‌ماند.
سردار شریف افزود: تمام کشتار مردم غزه به حساب آمریکایی‌ها است و فرمانده آمریکایی در سرزمین‌های اشغالی فرمان کشتار صادر می‌کند.
وی با بیان اینکه آمریکا و صهیونیست در افکار عمومی دنیا هم شکست خوردند افزود: این واقعیت مسلم است و همه دنیا می‌دانند که رسانه‌های اصلی دنیا در اختیار صهیونیست‌ها است و با این اوصاف نتوانستند در هیچ کجای دنیا تجمعی در حمایت از اسرائیل بر ا کنند.
سخنگوی سپاه ادامه داد: امروز طرح ترامپ به حاشیه رفت و این به برکت مجاهدت شاگردان حاج قاسم بود و تا پیروزی نهایی قدس راه ادامه خواهد داشت.
وی ابراز داشت: تفکر مبارزه با رژیم اشغالگر قدس در بین همه فلسطینی‌ها نهادینه شده است و نمی‌شود ایمان را با بمب و موشک از بین برد.
سردار شریف گفت: مردم فلسطین دو راه در پیش داشتند که زندگی با ذلت و شهادت با عزت است که ملت فلسطین مسیر اول را کنار زدند و در برابر اشغالگران ایستادگی می‌کنند و برای حیثیت و شرف خود مبارزه می‌کنند و این امر متوقف پذیر نیست.
وی افزود: صهیونیست‌ها وارد بیمارستان شفا شدند و همه سندی که پیدا کردند یک اسلحه و یک چاله آسانسور بوده است و دنیا به آنها خندید و نتانیاهو اعلام کرد ما می‌دانستیم شاید اینجا مقر حماس نباشد اما ممکن بود گروگان‌ها در این بیمارستان حضور داشتند.
سردار شریف تصریح کرد: رویکرد انقلاب اسلامی در حمایت از فلسطین راهبرد درستی بود و رژیم صهیونیستی دشمن همه بشریت است و با ادیان تقابل دارد.

منبع : مهر نیوز