تمهیدات ترافیکی مراسم وداع با پیکر پاک شهدای مدافعان حرم

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سردار محمد حسین حمیدی تمهیدات ترافیکی پنج شنبه جهت برپایی مراسم وداع با پیکر پاک شهدای تازه تفحص شده مدافعان حرم را در محل برگزاری این مراسم را اعلام کرد. وی گفت: سعادت و فیضی دوچندان نصیب بنده و همکارانم در پلیسی راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گردیده که این […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سردار محمد حسین حمیدی تمهیدات ترافیکی پنج شنبه جهت برپایی مراسم وداع با پیکر پاک شهدای تازه تفحص شده مدافعان حرم را در محل برگزاری این مراسم را اعلام کرد.
وی گفت: سعادت و فیضی دوچندان نصیب بنده و همکارانم در پلیسی راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گردیده که این وداع، همزمان با ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و یاران با وفایش شد که این افتخار را نصیب ما کرد که خدمتگذار خاندان عصمت و طهارت و شهدای گلگون کفن میهن عزیز اسلامی باشیم.
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: مراسم وداع با پیکر پاک شهدای تازه تفحص شده مدافعان حرم، روز پنج شنبه ساعت ۱۸ در میدان امام حسین (ع) شروع شده و تا زمان نماز مغرب و عشاء ادامه خواهد داشت.
سردار محمد حسین حمیدی افزود: بعد از پایان نماز مغرب و عشاء، این پیکرهای مطهر منتقل نخواهند شد تا برای کسانی که می‌خواهند با این عزیزان وداع نمایند فرصت کافی باقی بماند.
سردار حمیدی به محدودیت‌های تردد و توقف از ساعت ۱۶:۳۰ اشاره‌ای داشت و گفت: خیابان انقلاب از پل چوبی تا میدان امام حسین (ع)، خیابان دماوند از پل امام علی (ع) تا میدان امام حسین (ع)، و خیابان ۱۷ شهریور حدفاصل میدان امام حسین (ع) تا میدان شهدا محدودیت تردد و توقف خواهیم داشت.
وی به مراجعینی که قصد شرکت در این مراسم را دارند خواست با توجه به دو ایستگاه متروی میدان شهدا و متروی امام حسین (ع) که در این مسیر وجود دارد از تردد با خودروهای شخصی خودداری کرده و از ناوگان حمل و نقل عمومی استفاده نمایند و همچنین تمهیدات خاصی جهت افزایش تعداد اتوبوس‌های شرکت واحد برای سهولت تردد شرکت کنندگان در این مراسم در مسیر خط بی آر تی مسیر تهرانپارس – آزادی در نظر گرفته شده است.

منبع : مهر نیوز