تمهیدات ترافیکی ویژه تاسوعا و عاشورا در البرز اجرا می‌شود

سرهنگ حمدالله رحمتی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: در ایام عاشورا و تاسوعا با توجه به برگزاری مراسم عزاداری سید و سالار شهیدان در استان البرز و لزوم تسهیل تردد عزاداران تمهیدات ویژه ترافیکی از سوی پلیس راه در معابر درون‌شهری اجرا می‌شود. وی بیان کرد: در این راستا در خیابان‌های منتهی […]

سرهنگ حمدالله رحمتی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: در ایام عاشورا و تاسوعا با توجه به برگزاری مراسم عزاداری سید و سالار شهیدان در استان البرز و لزوم تسهیل تردد عزاداران تمهیدات ویژه ترافیکی از سوی پلیس راه در معابر درون‌شهری اجرا می‌شود.
وی بیان کرد: در این راستا در خیابان‌های منتهی امامزاده طاهر (ع)،امامزاده حسن (ع)، امامزاده محمد (ع) کرج، مصلاها، مساجد و همچنین بعضی از هیأت‌های بزرگ استان محدودیت ترافیکی اعمال می‌شود.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز با بیان اینکه شهروندان با توجه به تراکم جمعیت به دلیل عبور و مرور پیاده زائران و همچنین حرکت دسته‌های عزاداری از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند، تصریح کرد: محدودیت‌ها از صبح روز عاشورا و تاسوعا تا پایان مراسم اجرایی می‌شود.
وی متذکر شد: در این طرح از تردد هرگونه خودرو از بین دسته‌های عزاداری در محل‌های اعلام‌شده جلوگیری می‌شود.

منبع : خبرگزاری مهر