تمهیدات لازم برای حضور دانش آموزان ایلامی در مدارس فراهم شده است

علی درویشی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار داشت: بر اساس مصوبه ستاد کرونا مقرر شده فعالیت مدارس در سطح استان از ۱۴ به صورت حضوری با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی برگزار شود. وی افزود: از همه اولیاء و دانش آموزان خواهشی که داریم اینکه بحث واکسیناسیون را جدی بگیرند، خوشبختانه بالغ بر ۹۵ […]

علی درویشی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار داشت: بر اساس مصوبه ستاد کرونا مقرر شده فعالیت مدارس در سطح استان از ۱۴ به صورت حضوری با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی برگزار شود.
وی افزود: از همه اولیاء و دانش آموزان خواهشی که داریم اینکه بحث واکسیناسیون را جدی بگیرند، خوشبختانه بالغ بر ۹۵ درصد فرهنگیان استان بحث واکسیناسیون را انجام داده‌اند.
وی ادامه داد: همچنین بالغ بر ۸۰ درصد دانش آموزان استان واکسیناسیون را انجام داده‌اند، در رده سنی ۶ تا ۱۱ سال تا حدودی برای واکسیناسیون مشکل وجود دارد که امیدواریم با همراهی و همکاری اولیای دانش آموزان این مشکل نیز حل شود.
وی گفت: هیچ هزینه‌ای برای کلاس‌های جبرانی از دانش آموزان گرفته نمی‌شود، برنامه کلاس‌های جبرانی دانش آموزان در دستور کار آموزش و پرورش استان قرار دارد.

منبع : مهر