تهدید نماینده مسلمان کنگره آمریکا به مرگ توسط لابی صهیونیستی آیپک

به گزارش سردبیر پرس به نقل از نشریه «نیشن»، در پی اظهارات شجاعانه «ایلهان عمر» نماینده مسلمان کنگره آمریکا در دفاع از حقوق مردم فلسطین، لابی صهیونیستی «آیپک» دست به تبلیغات وسیع علیه این نماینده ایالت مینه سوتا در فضای مجازی و با هدف تخریب چهره وی در آمریکا زده است. در همین راستا، معاون […]

به گزارش سردبیر پرس به نقل از نشریه «نیشن»، در پی اظهارات شجاعانه «ایلهان عمر» نماینده مسلمان کنگره آمریکا در دفاع از حقوق مردم فلسطین، لابی صهیونیستی «آیپک» دست به تبلیغات وسیع علیه این نماینده ایالت مینه سوتا در فضای مجازی و با هدف تخریب چهره وی در آمریکا زده است.
در همین راستا، معاون بخش ارتباطات ایلهان عمر در گفتگو با نشریه نیشن گفت: دریافت تعداد زیادی از پیام‌های تهدید به مرگ و یا سایر پیام‌های خشونت‌آمیز توسط خانم عمر، امری غیر مسئولانه و تحریک‌آمیز است.
لازم به ذکر است لابی صهیونیستی آیپک از روز چهارشنبه اقدام به راه اندازی کمپین‌های متعدد در شبکه مجازی فیسبوک علیه ایلهان عمر کرده است.
گفتنی است این نماینده دموکرات ایالت مینه سوتا، پیشتر حملات رژیم صهیونیستی علیه مردم بی دفاع غزه و کشتار فسطینیان را مصداق بارز تروریسم دانسته بود.