توافق با کشورهای همسایه تودهنی به اروپا و آمریکا است

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، حجت الاسلام عبدالعلی ابراهیمی در خطبه نماز جمعه این هفته شهرری به بر آب شدن نقشه‌های دشمنان برای چهارشنبه آخر سال اشاره کرد و گفت: توطئه‌های دشمنان به حول و قوه الهی و با هوشیاری ملت شهید پرور مانند گذشته با شکست مواجه شد. امام جمعه موقت ری به مانور […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، حجت الاسلام عبدالعلی ابراهیمی در خطبه نماز جمعه این هفته شهرری به بر آب شدن نقشه‌های دشمنان برای چهارشنبه آخر سال اشاره کرد و گفت: توطئه‌های دشمنان به حول و قوه الهی و با هوشیاری ملت شهید پرور مانند گذشته با شکست مواجه شد.
امام جمعه موقت ری به مانور مشترک ایران، روسیه و چین اشاره کرد و گفت: اجرای موافقت آمیز این مانور و همچنین توافق با کشورهای همسایه و عربستان تو دهنی بزرگی به آمریکا و اروپایی‌ها بود.
وی سپس به ۲۹ اسفند و روز ملی شدن صنعت نفت اشاره کرد و گفت: روز بیست و نهم اسفند روز ملی شدن صنعت نفت است و برای ملت ایران روز مبارکی است چون در این روز نفت کشور ما از زیر زور و استبداد مستبدانی چون آمریکا و هم پیمانانش تقریباً خارج شد.
خطیب جمعه ری گفت: اعتراضات در رژیم اشغالگر صهیونیستی دهمین شنبه اعتراض را نیز گذراند و با وجود اینکه در این اعتراضات بیش از دویست هزار نفر شرکت داشتند این رژیم هیچ توجهی به آنها ندارد.