توافق نهایی بایرن با جایگزین نویر

شبکه اسکای اسپورت آلمان اعلام کرد که باشگاه بایرن مونیخ با یان سومر سنگربان مونشن گلادباخ به توافق نهایی رسیده است و او جایگزین نویر در باواریای‌ها خواهد شد.   به گزارش ایسنا و به نقل از اسکای اسپورت، مانوئل نویر در بازگشت به آلمان بعداز جام جهانی ۲۰۲۲ دچار شکستگی پا شد و به […]

شبکه اسکای اسپورت آلمان اعلام کرد که باشگاه بایرن مونیخ با یان سومر سنگربان مونشن گلادباخ به توافق نهایی رسیده است و او جایگزین نویر در باواریای‌ها خواهد شد.
 
به گزارش ایسنا و به نقل از اسکای اسپورت، مانوئل نویر در بازگشت به آلمان بعداز جام جهانی ۲۰۲۲ دچار شکستگی پا شد و به همین خاطر فصل برای او به پایان رسید.
 
بایرن مونیخ سرانجام توانست جایگزین نویر را جذب کند. باوجود آنکه از یاسین بونو و ایمیلیانو مارتینس به عنوان دو گزینه جدی جایگزینی نویر یاد می شد اما در نهایت بایرن با سنگربان سوئیسی مونشن گلادباخ به توافق رسید.
 
باشگاه بایرن مونیخ با یان سومر به توافق نهایی رسیده است اما مونشن گلادباخ یک شرط برای امضای این انتقال دارد و آن اینکه جایگزینی مناسب برای این دروازه‌بان انتخاب کند.
 
قرارداد یان سومر با مونشن گلادباخ در پایان فصل جاری تمام می شود و به همین خاطر بهتر است که این باشگاه در زمستان او را بفروشد در غیر این صورت می تواند در تابستان به صورت مجانی تیم را ترک کند.
 
بایرن مونیخ در فصل جاری بوندسلیگا باوجود چند نتیجه ناامید کننده در صدر جدول رده بندی جای دارد و در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا هم با اقتدار راهی دور بعد شد و از مدعیان اصلی کسب عنوان قهرمانی به شمار می آید.