توجه خیرین کشور به محرومیت‌های البرز جلب شود

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، مجتبی عبداللهی بعد از ظهر شنبه در دیدار با جمعی از خیرین استان البرز که در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، ضمن تقدیر از فعالیت‌های نوع دوستانه و خیرخواهانه خیرین استان، افزود: گره‌گشایی از مشکلات مردم، توفیقی است که نصیب خیرین شده است. وی ادامه داد: اکنون در استان […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، مجتبی عبداللهی بعد از ظهر شنبه در دیدار با جمعی از خیرین استان البرز که در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، ضمن تقدیر از فعالیت‌های نوع دوستانه و خیرخواهانه خیرین استان، افزود: گره‌گشایی از مشکلات مردم، توفیقی است که نصیب خیرین شده است.
وی ادامه داد: اکنون در استان البرز بیش از گذشته به وجود خیرین نیازمندیم چراکه استان با مشکلات متعددی در زیرساخت‌های مختلف دارد که اهم آنها آموزشی و درمانی است.
عبداللهی گفت: با تلاش شبانه روزی درصدد هستیم که موجبات رضایتمندی و رفاه مردم شریف استان را فراهم کنیم و در این مسیر خطیر و دشوار که با محدودیت‌های اعتباری مواجه هستیم، به شدت نیازمند یاری خیرین هستیم.
وی افزود: امید است که خیرین فعال استان، توجه خیرین کشور را به سمت و سوی محرومیت‌های البرز جلب کنند تا بتوانیم در کنار یکدیگر گام‌های بلند تری را برداریم.
استاندار البرز گفت: باید در خصوص مسائل استان و ضعف‌ها و کمبودها، اطلاع رسانی دقیق‌تری بویژه از سوی خیرین و بزرگان شهر صورت گیرد تا کسانی که به دنبال اقدامات خیرخواهانه هستند، وارد عمل شوند.
وی افزود: خیرین در حوزه‌های مختلفی احساس مسئولیت کرده‌اند و فعالیت دارند.
عبداللهی با اشاره به اهداف رئیس جمهور در خصوص ریشه کنی فقر مطلق، گفت: در این راستا می‌توانیم با خرد جمعی در استان وارد عمل شویم.
وی افزود: حضور رئیس جمهور و اعضای محترم هیأت دولت در استان برکات خوبی داشت و بر این اساس ۱۷۲ توافق با اعتباری حدود ۱۱ هزار میلیارد تومان برای البرز مصوب شد.
برنامه‌های بزرگی برای البرز در نظر داریم
استاندار البرز افزود: برنامه‌های بزرگی را در دستور کار داریم که البرز را در بسیاری از بخش‌ها ارتقا خواهد داد.
وی گفت: امید است این روند با همراهی خیرین، منشأ تحولی بزرگ در استان البرز تحت عنوان ایران کوچک، باشد.
عبداللهی افزود: البرز باید در سایه وحدت و انسجام در کشور به استانی الگو تبدیل شود چراکه سرشار از ظرفیت‌های کم نظیر است.
وی در پایان گفت: در خصوص راه اندازی خانه خیرین در استان موافق هستم.

منبع : خبرگزاری مهر