توزیع بیش از ۵۷ هزار تن آرد بین روستاییان خوزستان

سردبیر پرس/خوزستان مدیر تعاون روستایی خوزستان از توزیع بیش از ۵۷ هزار تن آرد در استان با هدف تامین نیاز روستاییان خبر داد. جمیل ضافی پور زرگانی در گفت و گو با سردبیر پرس، اظهارکرد: تامین بخشی از نیازهای زندگی روستایی از جمله کالاهای اساسی از وظایف تعاون روستایی است و در این زمینه تلاش […]

سردبیر پرس/خوزستان مدیر تعاون روستایی خوزستان از توزیع بیش از ۵۷ هزار تن آرد در استان با هدف تامین نیاز روستاییان خبر داد.
جمیل ضافی پور زرگانی در گفت و گو با سردبیر پرس، اظهارکرد: تامین بخشی از نیازهای زندگی روستایی از جمله کالاهای اساسی از وظایف تعاون روستایی است و در این زمینه تلاش می‌شود تا نیاز روستاییان استان برطرف شود.
وی افزود: آرد یکی از مهمترین کالاهای اساسی موردنیاز روستاییان است که در این زمینه در طی سال با توزیع آرد، این نیاز روستاهای استان از سوی تعاون روستایی برطرف شود.
مدیر تعاون روستایی خوزستان گفت: از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۵۷ هزار تن آرد در روستاهای استان توزیع شده است و روند توزیع به صورت مستمر بوده و همچنان ادامه دارد.
زرگانی خاطرنشان کرد: تعاون روستایی خوزستان در یک هزار و ۹۹۶ روستای استان آرد مورد نیاز روستاییان را توزیع و در اختیار نانوایی‌ها و خانگی‌پزها قرار می‌دهد.
انتهای پیام

منبع : ایسنا