توزیع یخچال در مناطق زلزله زده غرب هرمزگان

به گزارش سردبیر پرس، حجت الاسلام حسین مهدیان بیان داشت: از محل موقوفات واقفین خیراندیش، ۲۰ دستگاه یخچال بین زلزله زدگان غرب هرمزگان در منظقه دژگان توزیع شد. وی عنوان کرد: مهمترین وظیفه اوقاف و امور خیریه اجرای صحیح نیت واقف در موقوفات وقف شده است. حجت الاسلام مهدیان ضمن ابراز همدردی با آسیب دیدگان […]

به گزارش سردبیر پرس، حجت الاسلام حسین مهدیان بیان داشت: از محل موقوفات واقفین خیراندیش، ۲۰ دستگاه یخچال بین زلزله زدگان غرب هرمزگان در منظقه دژگان توزیع شد.
وی عنوان کرد: مهمترین وظیفه اوقاف و امور خیریه اجرای صحیح نیت واقف در موقوفات وقف شده است.
حجت الاسلام مهدیان ضمن ابراز همدردی با آسیب دیدگان از زلزله گفت: از محل نیات واقفین خیراندیش مرتبط مبلغ دو میلیارد ریال، ۲۰ دستگاه یخچال خریداری و بین زلزله زدگان غرب هرمزگان توزیع شد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه هرمزگان با بیان اینکه اوقاف و امور خیریه یک نهاد صددرصد مردمی است و هر آنچه از دستمان بربیاید برای مردم این منطقه انجام خواهیم داد، خاطر نشان کرد: دستگاه وقف و منافع آن متعلق به مردم است و خود را جدای از مردم به ویژه مناطق زلزله‌زده نمی‌دانیم.
وی گفت: وقف در حمایت از کیان خانواده که سنگ بنای جامعه است و حفظ انسجام و یکپارچگی آن از طریق حمایت‌های مالی و تدارکاتی نقش مهمی ایفا می‌کند.