توزیع ۲۷۰۰ کیلو گوشت قرمز در بین نیازمندان رباط کریم

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، حجت الاسلام حسن ترابی صبح سه شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری مراسم رزمایش مواسات «کمک‌های مومنانه» در رباط کریم اظهار داشت: طی این مراسم به میزان ۲ هزار و ۷۰۰ کیلو گوشت قرمز در آستان مقدس امامزاده عماد الدین (ع) بین نیازمندان توزیع شده است. امام جمعه […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، حجت الاسلام حسن ترابی صبح سه شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری مراسم رزمایش مواسات «کمک‌های مومنانه» در رباط کریم اظهار داشت: طی این مراسم به میزان ۲ هزار و ۷۰۰ کیلو گوشت قرمز در آستان مقدس امامزاده عماد الدین (ع) بین نیازمندان توزیع شده است.
امام جمعه رباط کریم در ادامه گفت: تا کنون با مساعدت و یاری خیرین توانسته ایم بیش از ۶۰ هزار بسته ی معیشتی و بهداشتی در بین نیازمندان شهرستان توزیع کنیم.
وی با اشاره به اینکه در طی ۴۳ سالی که از عمر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می‌گذرد می‌توانیم عدالت اجتماعی را در سراسر کشور مشاهده کنیم عنوان داشت: طی برگزاری این مراسم و با توجه به برودت هوا ۶۰ دستگاه بخاری برقی و گازی بین نیازمندان توزیع شده است.
ترابی اظهار داشت: هدف از تشکیل و برقراری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خدمت رسانی به مستضعفان و محرومان بوده است که خوشبختانه توانسته ایم در این امر موفق عمل کنیم و اکنون توزیع امکانات را در همه جای کشور به خوبی شاهد هستیم.