توزیع ۴ هزار بسته معیشتی در رزمایش کمک مومنانه در اراک

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سرهنگ پاسدار محمد مهجوری ظهر پنج شنبه در آئین رزمایش کمک مومنانه سپاه ناحیه اراک اظهار کرد: یکی از مهمترین اقدامات سپاه در دو سال گذشته که به برکت تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری راه اندازی شد نهضت کمک مومنانه است. وی افزود: روحیه ایثار و ازخودگذشتگی ملت ایران در […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سرهنگ پاسدار محمد مهجوری ظهر پنج شنبه در آئین رزمایش کمک مومنانه سپاه ناحیه اراک اظهار کرد: یکی از مهمترین اقدامات سپاه در دو سال گذشته که به برکت تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری راه اندازی شد نهضت کمک مومنانه است.
وی افزود: روحیه ایثار و ازخودگذشتگی ملت ایران در نهضت کمک مومنانه بار دیگر نشان داده شد و علاوه بر اینکه حماسه‌های ماندگاری به برکت این اقدام رقم خورد آسیب‌های ناشی از کرونا کاهش پیدا کرد.
فرمانده سپاه ناحیه اراک بیان کرد: ترویج و نهادینه سازی فرهنگ کمک مومنانه یک ضرورت مهم و یکی از مهمترین برنامه‌های بسیج است که در سایر اقدامات دیگر با قوت و در قالب رزمایش‌های مناسبتی برگزار می‌شود.

تاکنون ۲۰۴ هزار بسته معیشتی به همت سپاه و بسیج در اراک توزیع شده است
سرهنگ مهجوری با اشاره به اینکه به برکت نهضت کمک مومنانه تاکنون در شهر اراک ۲۰۴ هزار بسته معیشتی توزیع شده، گفت: امروز به مناسبت فرا رسیدن ایام محرم رزمایش کمک مومنانه اراک را برگزار می‌کنیم و ۴ هزار بسته معیشتی در این رزمایش در اختیار جامعه هدف قرار می‌گیرد.
وی ادامه داد: توزیع بسته‌های معیشتی به شکل هدفمند و با استفاده از قرارگاه‌های محله محور سپاه انجام می‌شود و با توجه به اینکه کلیه نیازها و مشکلات محلات در این قرارگاه‌ها شناسایی شده بسته‌ها و سایر اقدامات حمایتی به شکل هدفمند توزیع می‌شود.
فرمانده سپاه ناحیه اراک تأکید کرد: سپاه و بسیج همواره در مقاطع مختلف در کنار مردم بوده و برای خدمت به مردم همواره در میدان جهاد و ازخودگذشتگی حضور دارد و برای ساختن ایران قوی با همه توان تلاش و مجاهدت خواهد کرد.