توسعه فضاهای آموزشی اولویت آموزش و پرورش اردبیل است

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، محمود مشکی ظهر یکشنبه در آیین تجلیل از برترین‌های کنکور در پارس‌‎آباد، اظهار کرد: در ساحت‌های مختلف تربیتی شاهد موفقیت دانش‌آموزان این شهرستان هستیم و این موفقیت به طور قطع به یقین مرهون زحمات پدران و مادران، مدیران و معلمان است. وی با اشاره به مأموریت‌های آموزش و پرورش طبق […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، محمود مشکی ظهر یکشنبه در آیین تجلیل از برترین‌های کنکور در پارس‌‎آباد، اظهار کرد: در ساحت‌های مختلف تربیتی شاهد موفقیت دانش‌آموزان این شهرستان هستیم و این موفقیت به طور قطع به یقین مرهون زحمات پدران و مادران، مدیران و معلمان است.
وی با اشاره به مأموریت‌های آموزش و پرورش طبق سند تحول بنیادین تصریح کرد: در کنار مؤلفه نیروی انسانی، بحث فضاهای آموزشی مهم و در اولویت است و تمام هم و غم ما رفع کمبود فضاهای آموزشی است.
معاون متوسطه آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: در این راستا تشکیل کلاس‌های قطبی و تقویتی برای دانش‌آموزان کلیه پایه‌ها در رشته‌های نظری به همراه ارائه خدمات مشاوره‌ای و منابع سوالات کنکور سال‌های قبل مورد تاکید معاونت آموزش متوسطه استان است.
مشکی با اشاره به اهمیت نقش معلمان در موفقیت دانش‌آموزان افزود: جایگاه معلم همیشه مورد تکریم است و امروز در مراسم تکریم انسان‌هایی هستیم که حاصل زحمات آموزشی و پرورشی و تلاش‌های شبانه‌روزی مدیران، معلمان و حمایت‌های خانواده‌ها است.