توقع بیشتری از مسئولان ورزش استان فارس داریم

سردبیر پرس/فارس رئیس هیئت اسکواش استان فارس به کم توجهی مسئولان ورزش استان نسبت به رویدادهای این رشته ورزشی گلایه مند است. محمدعلی میرحسینی پس از پایان رقابت های اسکواش قهرمانی دختران کشور به میزبانی شیراز، در خصوص نحوه میزبانی شیراز به سردبیر پرس گفت: فکر می کنم عملکرد مطلوبی در این میزبانی داشتیم و […]

سردبیر پرس/فارس رئیس هیئت اسکواش استان فارس به کم توجهی مسئولان ورزش استان نسبت به رویدادهای این رشته ورزشی گلایه مند است.
محمدعلی میرحسینی پس از پایان رقابت های اسکواش قهرمانی دختران کشور به میزبانی شیراز، در خصوص نحوه میزبانی شیراز به سردبیر پرس گفت: فکر می کنم عملکرد مطلوبی در این میزبانی داشتیم و دلیل این ادعای من، رضایتمندی سرپرستان و اعضای تیم های شرکت کننده از استان های مختلف بود. ما هم از نظر زیرساخت و امکاناتی که در اختیار تیم های گذاشتیم و هم از نظر منابع انسانی، توانستیم توجه و رضایت شرکت کنندگان و البته فدراسیون اسکواش را جلب کنیم.

متولی اسکواش فارس افزود: کادر اجرایی  و داوری رقابت ها را به طور کامل بچه های شیراز تشکیل می دادند  که همین یک صرفه جویی برای فدراسیون است و پوئن مثبتی برای ما محسوب می شود. دیگر فدراسیون نیازی به هزینه های مختلف در این زمینه ندارد و نمایندگان فدراسیون یعنی خانم ها شهربانیان(نایب رئیس فدراسیون) و کاشفی(سرداور رقابت ها) نیز رضایتمندی کامل خود را ابراز کرده و انرژی مثبتی به ما دادند.

وی در ادامه گفت: در ۶ ماه گذشته اقدامات بسیار خوبی در هیئت ما انجام شد. در زمینه ساخت و بازسازی کورت ها، اقدامی جهادی اجرا شد و توانستیم تحول خوبی در این زمینه ایجاد کنیم. در همین مدت ۸ تیم را به مسابقات مختلف اعزام کردیم در هر دو بخش دختران و پسران، که تمامی این اعزام ها نیز با حمایت هیئت انجام شده و تمامی هزینه ها را پرداخت کرده ایم. ضمن اینکه میزبانی های مختلف ما از مسابقات کشوری که با استقبال شرکت کنندگان نیز مواجه شد، نشان می دهد که عملکرد هیئت بسیار مطلوب بوده و هیچ هیئت دیگری تا این اندازه فعالیت نداشته است.

میرحسینی در ادامه به بی توجهی مسئولان نسبت به رویدادهای این رشته اشاره کرد و گفت: خیلی دوست داشتم که این میزبانی خوب، بیشتر به چشم عزیزانمان در اداره کل بیاید. توقع داشتیم که مسئولان این اداره به خصوص در حوزه بانوان، تشریف بیاورند و شاهد مسابقات باشند تا به دختران کم سن و سال و پرتلاش این رشته دلگرمی بدهند.

وی گفت: ما هیچ زمانی توقع نداشته ایم که اداره ورزش پولی به ما بدهد. من به عنوان رئیس هیئت وظیفه دارم که برای برگزاری مسابقات، اسپانسر جذب کنم و باید آن قدر بازاریابی بلد باشم و رایزنی کنم که هزینه های هیئت را تامین کنم. اگر پول باشد که مدیریت کردن کاری ندارد! اما حرف ما این است که اداره کل به عنوان حاکم و رئیس ورزش، باید به زیردستانش سر بزند و به ورزشکاران همه رشته ها دلگرمی بدهد.

متولی اسکواش فارس با بیان این مطلب که تمرکز کامل اداره ورزش بر ایجاد زیرساخت های ورزشی، این اداره را نسبت به سایر بخش ها کم توجه کرده است، گفت : درگیر شدن کامل متولیان ورزش بر ایجاد مکان هایی که در آینده در اختیارورزشکاران قرار می گیرد، باعث می شود که از ورزشکاران حال حاضر غافل شوند و این خطر وجود دارد که چنین رویکردی باعث سوخته شدن یک نسل بشود.

وی افزود : ما باید حس میهن پرستی و ورزش دوستی را در ورزشکار جوان تقویت کنیم تا در آینده نگوییم چرا فلان ورزشکار ول کرد و رفت! چون می گوید من چه اول بشوم و چه آخر، وضعیت همین است. کسی برایم ارزشی قائل نیست. اینجا که از لحاظ شخصیتی برایم ارزشی قائل نیستند، لااقل بروم جایی که بتوانم آینده مالی و زندگی ام را تامین کنم.

انتهای پیام