توقف فروش محصولات جانسون‌اندجانسون در روسیه

شرکت آمریکایی چندملیتی فعال در زمینه داروسازی، تولید تجهیزات پزشکی، لوازم آرایشی و خدمات بسته‌بندی کالاهای مصرفی جانسون‌اندجانسون، فروش محصولات مراقبت شخصی در روسیه را متوقف می‌کند. به گزارش سردبیر پرس به نقل از رویترز، جانسون‌اندجانسون اعلام کرد که فروش محصولات مراقبت شخصی در روسیه را متوقف می‌کند و به سایر شرکت‌هایی می‌پیوندد که در […]

شرکت آمریکایی چندملیتی فعال در زمینه داروسازی، تولید تجهیزات پزشکی، لوازم آرایشی و خدمات بسته‌بندی کالاهای مصرفی جانسون‌اندجانسون، فروش محصولات مراقبت شخصی در روسیه را متوقف می‌کند.

به گزارش سردبیر پرس به نقل از رویترز، جانسون‌اندجانسون اعلام کرد که فروش محصولات مراقبت شخصی در روسیه را متوقف می‌کند و به سایر شرکت‌هایی می‌پیوندد که در واکنش به حمله این کشور به اوکراین، تجارت خود را در این کشور محدود کرده‌اند.
جانسون‌اندجانسون عنوان کرد: به عرضه داروها و تجهیزات پزشکی در منطقه ادامه خواهد داد زیرا این داروها از تحریم‌های غرب مستثنی شده‌اند.
جانسون‌اندجانسون، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان دارو در جهان است. این شرکت که حدود یک درصد از فروش خود را از روسیه دریافت می‌کند.
شرکت، اب‌وی یک شرکت زیست‌داروی مبتنی بر تحقیق اوایل ماه جاری اعلام کرد که به طور موقت فعالیت تمام محصولات خود در روسیه را به حالت تعلیق درآورده است.
یلای لی‌لی اند کامپنی و  فایزر از داروسازان بزرگ آمریکایی اعلام کرده‌اند که قصد دارند سرمایه گذاری‌ها و تبلیغات خود را در روسیه متوقف کنند اما متعهد شده‌اند که به عرضه دارو و تجهیزات پزشکی ادامه دهند.
انتهای پیام

منبع : ایسنا