توقف پروازهای ورودی فرودگاه اهواز در پی مه سنگین

سردبیر پرس/خوزستان مدیرکل فرودگاه‌های خوزستان از توقف پروازهای ورودی به فرودگاه بین المللی اهواز در اثر وقوع مه سنگین و کاهش دید خبر داد. سید مهدی رزاز در گفت و گو با سردبیر پرس، اظهار کرد: همه پروازهای ورودی به فرودگاه بین المللی شهید سپهبد سلیمانی اهواز تا زمان بهبود شرایط دید متوقف شده‌اند و […]

سردبیر پرس/خوزستان مدیرکل فرودگاه‌های خوزستان از توقف پروازهای ورودی به فرودگاه بین المللی اهواز در اثر وقوع مه سنگین و کاهش دید خبر داد.

سید مهدی رزاز در گفت و گو با سردبیر پرس، اظهار کرد: همه پروازهای ورودی به فرودگاه بین المللی شهید سپهبد سلیمانی اهواز تا زمان بهبود شرایط دید متوقف شده‌اند و هیچ پروازی انجام نمی‌شود.
وی با بیان اینکه از ابتدای صبح تاکنون ۳ پرواز خروجی فرودگاه اهواز انجام شده است، افزود: در حال حاضر دید افقی در فرودگاه بین المللی اهواز کمتر از ۱۰۰ متر است و از این رو پروازهای ورودی متوقف شده‌اند.
به گزارش سردبیر پرس، بنا بر اعلام اطلاعات پرواز فرودگاه بین المللی اهواز دو پرواز ورودی از مبدا تهران به اهواز و همچنین دو پرواز خروجی به مقصد تهران به دلیل وقوع مه سنگین در فرودگاه اهواز با تاخیر مواجه هستند اما هنوز پروازی باطل اعلام نشده است.
انتهای پیام

منبع : ایسنا