توقیف ۳۵ دستگاه خودرو لوکس خارجی قاچاق در هرمزگان

به گزارش سردبیر پرس، سردار غلامرضا جعفری گفت: کارشناسان پلیس امنیت اقتصادی استان در راستای مقابله با قاچاق کالاو ارز با همکاری عوامل انتظامی استان با تلاش شبانه روزی در چهار ماهه نخست امسال ۳۵ دستگاه انواع خودرو لوکس خارجی قاچاق شناسایی و توقیف کردند. وی افزود: در مدت یاد شده تعداد ۳۵ نفر از […]

به گزارش سردبیر پرس، سردار غلامرضا جعفری گفت: کارشناسان پلیس امنیت اقتصادی استان در راستای مقابله با قاچاق کالاو ارز با همکاری عوامل انتظامی استان با تلاش شبانه روزی در چهار ماهه نخست امسال ۳۵ دستگاه انواع خودرو لوکس خارجی قاچاق شناسایی و توقیف کردند.
وی افزود: در مدت یاد شده تعداد ۳۵ نفر از عوامل و عناصر اصلی قاچاق خودروهای لوکس نیز دستگیر و با تشکیل پرونده های جداگانه جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شده اند.این مقام انتظامی استان ارزش ریالی خودروهای قاچاق کشف شده در چهارماهه نخست سال جاری را بنا به اعلام نظر کارشناسان اقتصادی هزارو ۸۶۰ میلیارد ریال عنوان کرد.
فرمانده انتظامی استان هرمزگان با تاکید بر جدیت پلیس در اجرای مستمر طرح های عملیاتی و پاکسازی نقاط ومحلات آلوده به قاچاق کالا ، سوخت و مواد مخدر، خاطرنشان کرد : در زمینه قاچاق و هرگونه بی نظمی و هنجار شکنی، پلیس با مجرمان و متخلفین هیچ گونه مماشاتی نخواهد کرد و با جدیت و اقتدار و برابر قانون آنان رفتار می کند.