تکلیف مجلس به سازمان امور مالیاتی برای تکمیل اظهارنامه مالیاتی تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی

نمایندگان مجلس شورای اسلامی،سازمان امور مالیاتی کشور را مکلف کردند تا زمینه‌های لازم برای تکمیل اظهارنامه مالیاتی تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی و ارائه اطلاعات آن را به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به صورت برخط فراهم کند. به گزارش سردبیر پرس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جریان جلسه علنی نوبت صبح امروز (یکشنبه) […]

نمایندگان مجلس شورای اسلامی،سازمان امور مالیاتی کشور را مکلف کردند تا زمینه‌های لازم برای تکمیل اظهارنامه مالیاتی تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی و ارائه اطلاعات آن را به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به صورت برخط فراهم کند.

به گزارش سردبیر پرس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جریان جلسه علنی نوبت صبح امروز (یکشنبه) مجلس، گزارش کمیسیون تلفیق در خصوص لایحه برنامه هفتم توسعه را بررسی کرده و بند ث ماده ۳۱ لایحه برنامه را به تصویب رساندند.
بر اساس بند «ث» ماده ۳۱ لایحه برنامه هفتم توسعه، سازمان امور مالیاتی کشور مکلف است تا پایان سال اول اجرای برنامه، زمینه های لازم برای تکمیل اظهارنامه مالیاتی تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی و ارائه اطلاعات آن را به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به صورت برخط به منظور شناسایی دقیق افراد یا خانوارهای دهک های با درآمد پایین فراهم نماید.
انتهای پیام

منبع : ایسنا