تکمیل زیرساخت‌ها برای زائران اربعین در تمرچین ضروری است

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، محمدصادق معتمدیان عصر چهارشنبه در جلسه بررسی فعالیت‌های مربوط به مرز تمرچین پیرانشهر افزود: امیدواریم توفیق داشته باشیم تا بیشترین خدمت‌گزاری برای زائران اربعین حسینی در این مرز صورت گیرد. وی اضافه کرد: مسیر تمرچین یکی از نزدیک ترین مسیرها به ویژه به شهر سامرا بوده که می‌تواند در ایام […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، محمدصادق معتمدیان عصر چهارشنبه در جلسه بررسی فعالیت‌های مربوط به مرز تمرچین پیرانشهر افزود: امیدواریم توفیق داشته باشیم تا بیشترین خدمت‌گزاری برای زائران اربعین حسینی در این مرز صورت گیرد.
وی اضافه کرد: مسیر تمرچین یکی از نزدیک ترین مسیرها به ویژه به شهر سامرا بوده که می‌تواند در ایام گرم سال مسیری بسیار مناسب برای زائران اربعین باشد.
معتمدیان ادامه داد: امسال از ظرفیت مرز تمرچین برای حضور محدود زائرانی از منطقه شمال غرب و حتی شمال کشور در مراسم اربعین حسینی استفاده خواهد شد و ما سعی داریم که مسیر حضور زائران منطقه قفقاز نیز در مراسم اربعین امسال از این طریق باشد.
استاندار آذربایجان غربی گفت: همه نهادها در راستای ارائه خدمات بهتر به زائران اربعین حسینی، با همه توان وارد شده‌اند و اهتمام لازم را برای ارائه خدمات هرچه بهتر در دستور کار قرار داده‌اند.
در این جلسه گزارشی از روند اقدامات اجرایی برای ارائه خدمات به زوار اربعین حسینی در مرز تمرچین پیرانشهر ارائه شد.

منبع : مهر نیوز