تکمیل پروژه‌های آبرسانی کرمانشاه سرعت بیشتری خواهد یافت

رضا داودی در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: روز دوشنبه ۲۹ آبان جلسه‌ای با حضور دکتر محرابیان وزیر نیرو، دکتر مصری نایب رئیس مجلس شواری اسلامی، دکتر صحرایی استاندار کرمانشاه در دفتر وزیر نیرو در خصوص پروژه‌های مهم آبی استان کرمانشاه برگزار شد. وی افزود: در این جلسه در خصوص پروژه‌های اولویت دار […]

رضا داودی در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: روز دوشنبه ۲۹ آبان جلسه‌ای با حضور دکتر محرابیان وزیر نیرو، دکتر مصری نایب رئیس مجلس شواری اسلامی، دکتر صحرایی استاندار کرمانشاه در دفتر وزیر نیرو در خصوص پروژه‌های مهم آبی استان کرمانشاه برگزار شد.
وی افزود: در این جلسه در خصوص پروژه‌های اولویت دار آب شرب استان کرمانشاه تصمیمات مهمی اتخاذ شد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه تصریح کرد: تکمیل آبرسانی اضطراری به شهر کرمانشاه، تکمیل آبرسانی اضطراری به شهر هرسین و تکمیل آبرسانی به شهر جوانرود که بر اساس این مصوبات مقرر شد اعتبارات خوبی به این پروژه‌ها تخصیص داده شود تا بتوانیم قبل از تنش آبی سال ۱۴۰۳ این پروژه‌ها را به اتمام برسانیم.
داودی اضافه کرد: در حال حاضر پروژه مهم خط انتقال شرق شهر کرمانشاه با ۵۰ درصد پیشرفت و پروژه آبرسانی به شهر هرسین در بخش احداث مخزن با ۹۶ درصد و در مجموع کل پروژه با ۷۰ درصد پیشرفت در حال انجام است.

منبع : مهر نیوز