تیراندازی به پاسگاه انتظامی در زاهدان

به گزارش سردبیر پرس، عصر پنجشنبه به پاسگاه شورو زاهدان حمله شد اما بر اساس اخبار واصله افراد حمله‌کننده با توجه به هوشیاری و اقدام به موقع پرسنل انتظامی مستقر در این پاسگاه، نتوانستند به اهداف خود دست پیدا کنند. فرمانده انتظامی زاهدان از تیراندازی کور دو نفر از عوامل تروریستی به سمت پاسگاه انتظامی […]

به گزارش سردبیر پرس، عصر پنجشنبه به پاسگاه شورو زاهدان حمله شد اما بر اساس اخبار واصله افراد حمله‌کننده با توجه به هوشیاری و اقدام به موقع پرسنل انتظامی مستقر در این پاسگاه، نتوانستند به اهداف خود دست پیدا کنند.
فرمانده انتظامی زاهدان از تیراندازی کور دو نفر از عوامل تروریستی به سمت پاسگاه انتظامی شورو زاهدان از فاصله بسیار دور خبر داد.
سرهنگ شاهپور فلاحی افزود: با اقدام به موقع و پاسخ کوبنده عوامل انتظامی، این تعرض خنثی و عوامل تروریستی متواری شدند که تلاش برای دستگیری آنان ادامه دارد.
وی ادامه داد: عوامل تروریست، جای امنی در استان نخواهند داشت و به زودی شناسایی و دستگیر شده و به سزای اعمال خود خواهند رسید.
شایان ذکر است گروهک تروریستی انصارالفرقان در بیانیه‌ای اعلام کرد به سمت پاسگاه انتظامی شورو در شهرستان زاهدان تیراندازی کرده است.