تیزبینی در شناسایی گلوگاه‌های فساد ویژگی بارز سازمان بازرسی است

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، حجت الاسلام الله نور کریمی تبار ظهر روز یکشنبه در دیدار با مدیرکل و کارکنان اداره کل بازرسی استان ایلام به مناسبت سالروز تاسیس سازمان بازرسی کل کشور، اظهار داشت: مقابله با فساد، کاری بسیار خطیر است و گاهی موارد برای بازرس از سوی متخلفان با تهدید، اصرار و مزاحمت […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، حجت الاسلام الله نور کریمی تبار ظهر روز یکشنبه در دیدار با مدیرکل و کارکنان اداره کل بازرسی استان ایلام به مناسبت سالروز تاسیس سازمان بازرسی کل کشور، اظهار داشت: مقابله با فساد، کاری بسیار خطیر است و گاهی موارد برای بازرس از سوی متخلفان با تهدید، اصرار و مزاحمت همراه است که این بازرسان با وجود تمامی تنش‌ها بازهم با توکل بر خدا کار خود را با قدرت ادامه می‌دهند.
وی افزود: سازمان بازرسی محل اعتماد و پناهگاه مردم برای رفع مشکلات است که وظیفه این سازمان به دلیل اعتماد و اتکا مردم بسیار خطیر و باید با دقت نظر بتوانند جوابگو نیاز مردم باشند.
امام جمعه ایلام با قدردانی از مجموعه کارکنان سازمان بازرسی استان گفت: وجود سازمان بازرسی با کارکنان متعهد و توانمند به عنوان سازمانی ناظر بر تخلفات می‌تواند در کاهش و پیشگیری از تخلفات بسیار موثر باشد.
حجت الاسلام کریمی تبار تاکید کرد: فعالیت بازرسان بسیار سخت و پرتنش است چرا که کارکنان این حوزه نیازمند تیزبینی، دقت نظر و تلاش شبانه روزی برای احقای حقوق مردم و حفظ بیت المال هستند.
وی اضافه کرد: بازرسانی که متعهد و متخصص باشند، می‌توانند فضا را برای متخلفان و فاسدان ناامن و اجازه ندهند این افراد حقوق بیت المال را تضییع کنند.
امام جمعه ایلام ادامه داد: عملکرد اداره کل بازرسی استان با مدیریت جدید بسیار امیدوار کننده است چرا که این مجموعه با همدلی و هماهنگی برای هر کسی که قصد فساد اداری داشته باشد، احساس ناامنی ایجاد می‌کند.

منبع : مهر