تیم‌ ملی راگبی مردان ایران نایب قهرمان غرب آسیا شد/ تیم ملی بانوان در جایگاه سوم‌ ایستاد

مسابقات راگبی غرب آسیا که در شهر دوحه پایتخت قطر برگزار شد با نایب قهرمانی تیم ملی مردان همراه شد و تیم بانوان ایران هم در بخش زنان به عنوان سوم دست یافت. به گزارش سردبیر پرس، تیم راگبی مردان ایران در  رقابت‌های غرب آسیا با تیم‌های قطر، فلسطین، امارات و لبنان همگروه بود که […]

مسابقات راگبی غرب آسیا که در شهر دوحه پایتخت قطر برگزار شد با نایب قهرمانی تیم ملی مردان همراه شد و تیم بانوان ایران هم در بخش زنان به عنوان سوم دست یافت.
به گزارش سردبیر پرس، تیم راگبی مردان ایران در  رقابت‌های غرب آسیا با تیم‌های قطر، فلسطین، امارات و لبنان همگروه بود که با ۳ برد مقابل قطر، فلسطین و لبنان و یک باخت به امارات به نیمه نهایی راه یافت. تیم ملی ایران در مرحله نیمه نهایی هم با برتری برابر قطر میزبان فینالیست شد و در فینال مقابل تیم چند ملیتی و قدرتمند امارات که از چند بازیکن اهل فیجی( قهرمان المپیک) و نیوزلند بهره‌ می برد با وجود یک نبرد پایاپای مغلوب شد و در جایگاه نایب قهرمانی غرب آسیا ایستاد. 
همچنین تیم ملی راگبی بانوان ایران نیز در رقابتهای غرب آسیا با تیمهای سوریه، قطر، امارات و عراق همگروه بود که با یک پیروزی برابر عراق و یک تساوی مقابل امارات و دو باخت برابر سوریه و قطر راهی نیمه نهایی شد. ملی‌پوشان ایران در نیمه نهایی با باخت برابر امارات به بازی رده بندی رسید. در نیمه نهایی با شکست دادن سوریه( قهرمان مسابقات کشورهای عربی) به عنوان سومی دست یافت.
انتهای پیام