تیم سپاهان آن‌طور که انتظار داشتیم نبود

سردبیر پرس/اصفهان سرمربی تیم والیبال شهرداری ورامین با اشاره به بازی امروز در مقابل تیم سپاهان گفت: از بازی بازیکنان‌ام راضی هستم. تیم سپاهان آنطور که ما انتظار داشتیم نبود. ساسان خداپرست عصر امروز(چهارشنبه، ۲۲دی‌ماه) پس از شکست ۱ بر ۳ مقابل سپاهان از بازی تیم‌اش ابراز رضایت کرد و افزود: تیم ما امروز خیلی خوب […]

سردبیر پرس/اصفهان سرمربی تیم والیبال شهرداری ورامین با اشاره به بازی امروز در مقابل تیم سپاهان گفت: از بازی بازیکنان‌ام راضی هستم. تیم سپاهان آنطور که ما انتظار داشتیم نبود.

ساسان خداپرست عصر امروز(چهارشنبه، ۲۲دی‌ماه) پس از شکست ۱ بر ۳ مقابل سپاهان از بازی تیم‌اش ابراز رضایت کرد و افزود: تیم ما امروز خیلی خوب بازی کرد و با وجود باخت، برای هر امتیاز جنگیدیم؛ از بازی بازیکنان‌ام راضی هستم. تیم سپاهان آنطور که ما انتظار داشتیم نبود.  
وی در خصوص عدم تدوام روند پیروزی در ست سوم خاطرنشان کرد: در ست سوم تا یک جایی از حریف جلوتر بودیم. اگر قدر امتیازات را ندانیم، آن را از دست خواهیم داد. همین اتفاق با دو اشتباه فردی برای ما افتاد و روند بازی برگشت.
سرمربی والیبال شهرداری ورامین تاکید کرد: به طور کلی اشتباه در امتیازات بالا موجب باخت آن ست می‌شود و این قانون برای هر تیمی صادق است.
وی گفت: سپاهان با این تعداد بازیکن با کیفیت و داشتن تمام بازیکنان لیگ در تمام پست‌ها، اگر تیم ذخیره را هم به زمین بیاورد باید سوم شود. 
انتهای پیام
منبع : ایسنا