تیم میکس ریکرو ایران مدال را از دست داد+ ویدیو

تیم میکس ریکرو ایران در دیدار رده‌بندی مغلوب اندونزی شد و مدال برنز بازی های آسیایی را از دست داد. به گزارش سردبیر پرس، در یازدهمین روز بازی‌های آسیایی هانگژو تیم میکس ریکرو ایران متشکل از مبینا فلاح و رضا شبانی در مرحله رده‌بندی برای کسب مدال برنز با اندونزی مسابقه داد. تیم میکس ایران […]

تیم میکس ریکرو ایران در دیدار رده‌بندی مغلوب اندونزی شد و مدال برنز بازی های آسیایی را از دست داد.
به گزارش سردبیر پرس، در یازدهمین روز بازی‌های آسیایی هانگژو تیم میکس ریکرو ایران متشکل از مبینا فلاح و رضا شبانی در مرحله رده‌بندی برای کسب مدال برنز با اندونزی مسابقه داد.
تیم میکس ایران در پایان این بازی با نتیجه ۶ بر ۲ شکست خورد تا مدال برنز از دست برود. مبینا فلاح نسبت به رضا شبانی عملکرد ضعیف‌تری داشت.
تیم میکس ریکرو ایران پیش از این در مرحله یک‌چهارم نهایی مقابل تیم چین با نتیجه شش بر صفر به پیروزی رسید اما در نیمه نهایی با همین نتیجه مغلوب ژاپن شد و به دیدار رده‌بندی رفت.
پیش از این آرمین پاکزاد، محمدصالح پالیزبان، یسنا پورماهانی، مبینا فلاح، رضا شبانی، محمدحسین گلشنی و گیسا بایبردی نمایندگان تیروکمان ایران در بخش انفرادی کامپوند و ریکرو بودند که حذف شدند. تیم میکس کامپوند و ریکرو نیز حذف شدند.
تیم‌های کامپوند و ریکرو مردان و زنان به دور یک‌چهارم نهایی صعود کرده‌ و باید فردا در ادامه مسابقات برابر ژاپن رقابت کنند.

انتهای پیام