ثبت روز بدون فوتی کرونا در چهارمحال و بختیاری

به گزارش سردبیر پرس، ارسلان خالدی فر با بیان اینکه در شبانه روز گذشته ۸۶ نفر با علائم بالینی مشکوک به کرونا به مراکز درمانی چهارمحال و بختیاری مراجعه کردند، اظهار کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون بیش از ۲۹۰ هزار و ۱۵۲ مورد نمونه‌گیری ابتلای کرونا در استان انجام شده است. وی گفت: […]

به گزارش سردبیر پرس، ارسلان خالدی فر با بیان اینکه در شبانه روز گذشته ۸۶ نفر با علائم بالینی مشکوک به کرونا به مراکز درمانی چهارمحال و بختیاری مراجعه کردند، اظهار کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون بیش از ۲۹۰ هزار و ۱۵۲ مورد نمونه‌گیری ابتلای کرونا در استان انجام شده است.
وی گفت: هم‌اکنون ۱۱ بیمار با شرایط وخیم در بخش‌های ویژه مراکز درمانی چهارمحال و بختیاری بستری هستند.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد تصریح کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون بیش از ۹۷ هزار و ۳۹۷ نفر در استان چهارمحال و بختیاری به این بیماری مبتلا شده‌اند.
خالدی فر تعداد بیماران بستری در بیمارستان‌های استان را ۸۴ نفر اعلام کرد و افزود: مجموع فوتی‌های ناشی از ابتلاء به بیماری کرونا در چهارمحال و بختیاری هزار و ۸۴۰ نفر است.
وی عنوان کرد: طی شبانه روز گذشته ۳۵ بیمار مبتلا به کرونا در چهارمحال و بختیاری شناسایی شده است که از این تعداد ۱۳ بیمار در مراکز درمانی استان بستری و تحت درمان قرار گرفته‌اند.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد با بیان اینکه در حال حاضر تنها شهرستان «کوهرنگ»، «فارسان»، «لردگان» و «خانمیرزا» در حالت زرد کرونایی قرار دارد، مطرح کرد: شهرستان‌های «بن»، «اردل»، «شهرکرد»، «سامان»، «کیار» و «بروجن» در وضعیت نارنجی ابتلاء به کرونا قرار دارند.

منبع : خبرگزاری مهر